•  
   منبع خبر : 1009
   تعداد بازدید: 383
   کد: 163378
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۹/۱۱
   مشاور امور بانوان شهردار مشهد در همایش « مرا هم بشنو»:

   در شهرداری مشهد، تفکیک زن و مرد نداریم

   شهرداری وظیفه‌اش این است که هم صداهای شهر و مردم و هم صداهای دل و اندیشه کارکنانش را بشنود. ما خدمات به شهروندان ارائه می‌دهیم. ما نیازهای شهروندان را سنجیده و بررسی کرده و در مسیر برطرف کردن آن حرکت می‌کنیم. در هیچکدام از این واژه‌ها و خدمات، جنسیت ملاک نیست و هیچکس نمی‌تواند در این خدمات، جنسیت زن و مرد را جدا کند.
   در شهرداری مشهد، تفکیک زن و مرد نداریم

   مشاور شهردار مشهد در امور بانوان، گفت: در شهرداری مشهد، تفکیک زن و مرد نداریم و همه پرسنل، یک خانواده بوده که با هدف آبادانی مشهد کار می‌کنیم.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، زری جراح در همایش « مراهم بشنو» که به همت شهرداری، معاونت اقتصادی، موسه فرهنگی شهرآرا و مشاور شهردار در امور بانوان در تالار شهر برگزار شد، اظهار داشت: مرا هم بشنو شاید بیان همراهی‌ها، همدلی‌ها، همفکری‌ها و هم رایی‌های خانواده عزیز و دوست‌داشتنی و وسیع شهرداری مشهد و مناطق، سازمان‌ها، شرکت‌ها و موسسه وابسته‌اش باشد.
   وی افزود: شهرداری وظیفه‌اش این است که هم صداهای شهر و مردم و هم صداهای دل و اندیشه کارکنانش را بشنود. ما خدمات به شهروندان ارائه می‌دهیم. ما نیازهای شهروندان را سنجیده و بررسی کرده و در مسیر برطرف کردن آن حرکت می‌کنیم. در هیچکدام از این واژه‌ها و خدمات، جنسیت ملاک نیست و هیچکس نمی‌تواند در این خدمات، جنسیت زن و مرد را جدا کند.
   جراح تصریح کرد: در شهرداری مشهد هم به سبب اندیشه والای مدیران، همه کارکنان در کنار هم زندگی می‌کنیم و برای مردم شهر کار می‌کنیم و نشانه‌اش این است که امروز با برگزاری این مراسم، عده زیادی قصد قدردانی از پرسنل زحمتکش شهرداری را داشتند.
   وی اذعان داشت: باید سعی کنیم که قدر این ارزشگذاری‌های مردم برای کارکنان شهرداری را بدانیم. امروز می‌خواهیم یک دومینو بازی کنیم. امیدواریم در این همایش تلنگرهایی به خودمان بزنیم و با انتقال این تلنگرها و اندیشه به همکارانمان، درست حرکت کنیم و با حرکت درست، هر روز و هر ماه و هر هفته بتوانیم تصویرهای درستی در شهر مشهد، شهر امید و زندگی بجای بگذاریم.
   مشاور شهردار مشهد در امور بانوان ادامه داد: امیدواریم همه هم‌دل بوده و برای مردم کار کنیم، برای مردم بشنویم و برای مردم ببینیم. امیدوارم این همایش خروجی خوبی داشته باشد. ما در شهرداری زن و مردم نداریم و همه پرسنل در کنار هم کار کرده و اعضای یک خانواده هستیم که با هدف آبادانی شهر مشهد کار می‌کنیم.
   احمد پورمفردی
    

   تعداد بازدید: 383
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   امتیاز کسب شده در ارزیابی:
   ارزیابی این مورد:
   2 1
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .