•  
   منبع خبر : 1004
   تعداد بازدید: 139
   کد: 163456
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۹/۱۲

   تالیف دو کتاب جدید در سازمان فردوس‌های شهرداری مشهد

   همین رویکرد در بخش فرهنگی اقدام به تالیف دو کتاب با موضوعات «وصیت» و «ارث» شده است که معمولا پرسش‌های زیادی در خصوص آنها در ذهن افراد وجود دارد.
   تالیف دو کتاب جدید در سازمان فردوس‌های شهرداری مشهد

   مدیرعامل سازمان فردوس‌های شهرداری مشهد از چاپ دو کتاب توسط این سازمان خبر داد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، حجت‌الاسلام مهدوی دامغانی در این خصوص گفت: مجموعه سازمان فردوس‌ها متولی مرحله مهمی از زندگی انسان به نام مرگ است و پیرامون آن مباحث مختلفی وجود دارد که ضرورت اطلاع رسانی و آگاهی بخشی نسبت به آن ها در جامعه امروز احساس می شود.
   وی افزود: با همین رویکرد در بخش فرهنگی اقدام به تالیف دو کتاب با موضوعات «وصیت» و «ارث» شده است که معمولا پرسش‌های زیادی در خصوص آنها در ذهن افراد وجود دارد.
   مهدوی دامغانی با اشاره به محتوای این آثار بیان کرد: اهمیت کتاب «ارث» از این نظر قابل توجه است که اموال هرکس، بلافاصله بعداز فوت به ورثه وی منتقل می‌شود و مبانی ارث نیز به استناد آیات و روایات، صریح و روشن است. در این کتاب سعی شده است اطلاعات کافی در اختیار مخاطبین قرار گیرد.
   مدیرعامل سازمان فردوس‌های شهرداری مشهد ادامه داد: بحث وصیت نیز جایگاهی بسیار مهمی دارد که متاسفانه امروزه مغفول مانده و اقسام مختلفی نیز دارد.
   وی تصریح کرد: بسیاری تصور می‌کنند که حتما باید اموالی داشته باشند تا وصیت کنند در حالیکه این موضوع می‌تواند جنبه اخلاقی داشته باشد و به اصطلاح عهدی باشد. برای مثال پدری می‌تواند به فرزندش وصیت کند که خود را از رذایل اخلاقی مانند دروغگویی دور نگه دارد و این کار مطمئنا می‌تواند تاثیر بسزایی در شخصیت و رفتار فرد وصیت شونده داشته باشد.
   وی امیدواری کرد این کتاب ها تا 1ماه آینده به مرحله چاپ برسد.
    

   تعداد بازدید: 139
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   1 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .