•  
   منبع خبر : 1004
   تعداد بازدید: 102
   کد: 163542
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۹/۱۳
   مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد خبر داد:

   آغاز مراحل شناخت و پیاده‌سازی پروژه سامانه جامع حمل بار مشهد

   با استقرار این سامانه، سازمان حمل و نقل بار درون شهری و حومه می‌تواند کلیه فعالیت‌های مرتبط با شرکت‌ها و رانندگان را به صورت مکانیزه انجام دهد.
   آغاز مراحل شناخت و پیاده‌سازی پروژه سامانه جامع حمل بار مشهد

   مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد از آغاز مراحل شناخت، تحلیل، تولید و پیاده‌سازی پروژه سامانه جامع حمل بار خبر داد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، محمد جواد رجاییان ضمن تاکید بر ارائه خدمات حمل و نقل درون شهری به صورت هوشمند، گفت: پروژه شناخت، تحلیل، تولید و پیاده‌سازی سامانه جامع حمل بار مشهد با اعتبار بالغ بر 150 میلیون تومان مشتمل بر فرآیندهای پروانه بهره‌برداری پروانه فعالیت، پروانه اشتغال، صدور پروانه نمایندگی، صدور المثنی، صدور مجوز مکانی مدت دار، صدور مجوز موردی، نقل و انتقال پروانه، مسدود کردن خدمات، صدور مجوز حمل کالای خطرناک، حمل محموله‌ی ترافیکی خاص، پیگیری تخلفات و پیگیری شکایات، از ابتدای آذر ماه سال جاری به مدت یک سال آغاز شده است.
   وی گفت: در جلسه افتتاحیه پروژه که با حضور مدیران و معاونان سازمان حمل و نقل بار درون شهری و حومه برگزار شد، استانداردهای فنی و عمومی، تعهدات مجری قرارداد، برنامه زمانبندی و اولویت اجرای زیرسیستم‌ها مرور و بازبینی شد.
   رجاییان اظهار کرد: با استقرار این سامانه، سازمان حمل و نقل بار درون شهری و حومه می‌تواند کلیه فعالیت‌های مرتبط با شرکت‌ها و رانندگان را به صورت مکانیزه انجام دهد.
   مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد اظهار امیداوری کرد با پیاده‌سازی سامانه الکترونیک اطلاع‌رسانی به موقع به رانندگان و باربری‌ها، از بارهای موجود بین شهری و درون شهری و انتخاب راحت باربری توسط صاحبان بار با صرف کمترین زمان، امکانپذیر شود.
    

   تعداد بازدید: 102
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .