•  
   منبع خبر : 1012
   تعداد بازدید: 329
   کد: 163546
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۹/۱۳
   سرپرست استانداری خراسان رضوی با حضور در غرفه مرکز پژوهش‌های شورای شهر:

   راه‌اندازی سامانه شورایاوران گام مثبتی برای تحقق واقعی کارکرد شورای شهر است

   باید از فرصت برگزاری این نمایشگاه به عنوان پل ارتباطی بین مراکزعلمی، پژوهشی و دانش بنیان استان با بخش صنعت، معدن، گردشگری، خدمات و ... استفاده کنیم.
   راه‌اندازی سامانه شورایاوران گام مثبتی برای تحقق واقعی کارکرد شورای شهر است

   سرپرست استانداری خراسان رضوی گفت: راه‌اندازی سامانه شورایاوران گام مثبتی برای تحقق واقعی کارکرد شورای شهر است
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد مقدس، قربان میرزایی در بازدید از غرفه مرکز پژوهش‌ها شورای شهر مشهد که به مناسبت هفته پژوهش‌ها در نمایشگاه بین‌المللی بر پا شده است در خصوص سامانه "شورایاوران " گفت: معتقدم راه‌اندازی سامانه الکترونیک شورا یاوران که از طریق آن شهروندان می‌توانند نظرات خود را در اختیار شورای شهر بگذارند بسیار مثبت و تاثیرگذار خواهد بود.
   وی افزود: اعضای شورای شهر می‌توانند، نظرات و پیشنهادات شهروندان به ویژه نخبگان و متخصصان را دریافت و به نوعی در تصمیم‌گیری‌هایی که برای توسعه و پیشرفت شهر می‌گیرند، مشارکت داشته باشند.
   سرپرست استانداری خراسان رضوی اضافه کرد: راه‌اندازی سامانه شورا یاوران قدم خوبی در بردن شواری شهر به میان مردم و تحقق واقعی کارکرد شورای شهر که نهادی از مردم و برای مردم است، خواهد بود.
   میرزایی به نمایشگاه هفته پژوهش‌ها اشاره و اظهار کرد: به طور حتم آنچه در این مکان ارائه شده است؛ بخش کوچکی از ظرفیت‌های علمی استان است و ما به مراتب توانمندی‌های فراوانی در این حوزه داریم.
   سرپرست استانداری خراسان رضوی ادامه داد: باید از فرصت برگزاری این نمایشگاه به عنوان پل ارتباطی بین مراکزعلمی، پژوهشی و دانش بنیان استان با بخش صنعت، معدن، گردشگری، خدمات و ... استفاده کنیم.
   وی گفت: هر چه پیوند بین دانشگاه و صنعت را تقویت کنیم؛ شاهد رشد تولیدات فاخر و به روز، متناسب با نیاز بازار خواهیم بود.
   مجید خبیری
    

   تعداد بازدید: 329
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .