•  
   منبع خبر : 1004
   تعداد بازدید: 164
   کد: 163552
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۹/۱۳
   مدیرعامل سازمان فردوس‌های شهرداری مشهد خبر داد:

   ساخت 20 گذرکاه مخصوص افراد دارای معلولیت در آرامستان‌های مشهد

   مناسب‌سازی محیط آرامستان جهت استفاده جانبازان و معلولان و برابری در استفاده از امکانات برای همه افراد جامعه یکی از مصادیق رعایت حقوق شهروندی بوده که در سازمان فردوس‌ها مورد توجه قرار دارد.
   ساخت 20 گذرکاه مخصوص شهروندان دارای معلولیت در آرامستان‌های مشهد

   مدیرعامل سازمان فردوس‌های شهرداری مشهد از ساخت 20 گذرگاه (رمپ) مخصوص عبور و شهروندان دارای معلولیت و جانبازان طی سال گذشته خبر داد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، حجت‌الاسلام و المسلمین مهدوی دامغانی با بیان این مطلب گفت: در راستای خدمت‌رسانی شایسته به افراد دارای معلولیت، مناسب‌سازی و تجهیز محیط و امکانات آرامستان‌ها در دستور کار است.
   وی با اشاره به اقدامات انجام شده در این خصوص افزود: ساخت 20 گذرگاه (رمپ) مخصوص عبور و مرور افراد دارای معلولیت و جانبازان در ساختمان اداری، رستوران، مجتمع سنگ‌تراشان، ورودی بلوک‌های جدیدالاحداث و سرویس بهداشتی اختصاصی از جمله اقدامات انجام شده در این سازمان است.
   مدیرعامل سازمان فردوس‌های شهرداری مشهد تاکید کرد: مناسب‌سازی محیط آرامستان جهت استفاده جانبازان و معلولان و برابری در استفاده از امکانات برای همه افراد جامعه یکی از مصادیق رعایت حقوق شهروندی بوده که در سازمان فردوس‌ها مورد توجه قرار دارد.
    

   تعداد بازدید: 164
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .