•  
   منبع خبر : 1012
   تعداد بازدید: 70
   کد: 163747
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۹/۱۵
   سرپرست استانداری خراسان رضوی در مراسم اختتامیه نمایشگاه "فروغ زندگی"؛

   نمایش توانمندی های افراد دارای معلولیت باعث بروز توانمندی های سایر معلولان خواهد شد

   بازدید از این نمایشگاه و مشاهده تابلوهای نقاشی زیبایی که به دست عزیزان دارای معلولیت به تصویر کشیده شده است نشان دهنده توانایی های آنها است .
   نمایش توانمندی های افراد دارای معلولیت باعث بروز توانمندی های سایر معلولان خواهدشد

   سرپرست استانداری خراسان رضوی با اشاره به برگزاری نمایشگاه آثار هنرمندان دارای معلولیت گفت: نمایش توانمندی های افراد دارای معلولیت باعث بروز توانمندی های سایر معلولان خواهدشد.
   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد مقدس، قربان میرزایی امشب در مراسم اختتامیه نمایشگاه "فروغ زندگی" ویژه نمایش 91 اثر نقاشی از هنرمندان دارای معلولیت در نگارخانه شهر با تقدیر از شهرداری مشهد بابت این اقدام افزود: بازدید از این نمایشگاه و مشاهده تابلوهای نقاشی زیبایی که به دست عزیزان دارای معلولیت به تصویر کشیده شده است نشان دهنده توانایی های آنها است .
   وی ادامه داد: این موضوع باعث می شود سایر افراد دارای معلولیت نیز که شاید خود را در انزوا قرارداده و توانایی هایشان را بروز نداده اند با دیدن توانمندی های این افراد که مانند آنها دارای معلولیت هستند ظرفیت ها و توانمندی های خود را نشان دهند.
   لازم بذکر است سرپرست استانداری خراسان رضوی با هزینه شخصی تعداد 16 اثر به نمایش درآمده از 16 هنرمند دارای معلولیت را خریداری کرد.
   مجید خبیری 

   تعداد بازدید: 70
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .