•  
   منبع خبر : 1003
   تعداد بازدید: 138
   کد: 163759
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۹/۱۶
   رییس کمیسیون حقوقی شورای اسلامی شهر مشهد تاکید کرد:

   اثبات بکارگیری پژوهش در کنار اجرا در شورای پنجم

   پیرامون معضل کودک آزاری نیز تحقیقات مفصلی صورت گرفت و نتایج پژوهش ها در روزنامه منتشر شد و به زودی نیز در قالب کتابچه منتشر میشود.
   اثبات بکارگیری پژوهش در کنار اجرا در شورای پنجم

   رییس کمیسیون حقوقی شورای اسلامی شهر مشهد گفت: شورای پنجم اثبات کرد می تواند پژوهش را در کنار اجرا بکارگیری کند.
   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، حسینی پویا با بیان این مطلب در نمایشگاه هفته پژوهش و فناوری و غرفه مرکز پژوهش های شورای شهر مشهد بیان کرد: شورای پنجم اثبات کرد میتواند پژوهش را در کنار اجرا به کار گیرد. بر این اساس تغییر رویکردی اساسی در کمیسیون ها ایجاد شد تا کمیسیون ها به جای کار تخصصی صرف، به کار تخصصی پژوهشی روی آورند.
   وی اظهار کرد: از این رو در تدوین منشور حقوق شهروندی، شهر دوستدار کودک، شهر دوستدار معلولان و... کارهای پژوهشی عمیقی انجام شد.
   رییس کمیسیون حقوقی شورای اسلامی شهر مشهد ادامه داد: تاکنون ۳ همایش حقوق شهروندی برگزار شده و موضوعات به صورت تخصصی دنبال شده است.
   حسینی پویا بیان کرد: همچنین پیرامون معضل کودک آزاری نیز تحقیقات مفصلی صورت گرفت و نتایج پژوهش ها در روزنامه منتشر شد و به زودی نیز در قالب کتابچه منتشر میشود.
   رییس کمیسیون حقوقی شورای اسلامی شهر مشهد با تاکید بر اینکه پژوهش باید در خدمت شورا و شهرداری قرار گیرد، گفت: پژوهش هدف نیست، بلکه ابزاری برای مدیریت بهینه شهر است.
   حسینی پویا مرکز پژوهشهای شورای اسلامی شهر را مغز متفکر شورا خواند و اظهار کرد: این مرکز مشکلات جامعه را شناسایی کرده و برای رفع آنها به شورا پیشنهادات ارایه می دهد.
   رییس کمیسیون حقوقی شورای اسلامی شهر مشهد خاطرنشان کرد: پژوهش باید نتایج ملموس برای مردم به همراه داشته باشد.
   حسینی پویا سامانه شورایاوران را ضرورت شهر هوشمند خواند و گفت: باید مردم به این سامانه اعتماد کنند و به این سامانه به عنوان کار تشریفاتی ننگرند. بلکه باید سامانه سهل الوصول در اختیار مردم قرار گیرد و حلقه واسط ارتباط شهروندان و مدیریت شهری باشد.
   نجمه کیشی 

   تعداد بازدید: 138
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .