•  
   منبع خبر : 1009
   تعداد بازدید: 145
   کد: 163876
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۹/۱۸
   نایب رییس شورای اسلامی شهر مشهد:

   دود توقف اجرای خطوط بی.آر.تی به چشم همه مردم می‌رود

   البته خطوط بی.آر.تی ممکن است چون عرض معابر ما استاندارد نیست، برای کسبه مشکلاتی ایجاد کند و ما نیز نمی‌خواهیم به منافع مردم عادی ضربه‌ای وارد شود.
   دود توقف اجرای خطوط بی.آر.تی به چشم همه مردم می‌رود

   نایب رییس شورای اسلامی شهر مشهد گفت: امروز توسعه خط بی.آر.تی به هر دلیل متوقف ‌شده است که دود آن به چشم همه می‌رود زیرا اگر برای ترافیک شهر چاره‌اندیشی نکنیم، آلودگی هوا و ترافیک برای مردم مشکلات جدی ایجاد می‌کند.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، حمیدرضا موحدی‌زاده در ارتباط با توسعه خطوط بی.آر.تی در مشهد اظهار کرد: خطوط بی.آر.تی مشهد مصوبه شورای عالی ترافیک کشور را دارد و باید اجرا شود از طرفی از لحاظ قیمتی قابل قیاس با احداث خطوط قطار شهری نیست اما می‌تواند مسافر زیادی را جابه‌جا کند.
   وی افزود: با شرایط فعلی و افزایش نرخ ارز، هر کیلومتر قطارشهری حدود 500 میلیارد تومان هزینه دارد و این در حالی است که کل عوارض دریافتی شهرداری در طی یک سال 350 میلیارد تومان است و احداث یک کیلومتر بی.آر.تی 1.5 میلیارد تومان هزینه دارد.
   موحدی‌زاده بیان کرد: البته خطوط بی.آر.تی ممکن است چون عرض معابر ما استاندارد نیست، برای کسبه مشکلاتی ایجاد کند و ما نیز نمی‌خواهیم به منافع مردم عادی ضربه‌ای وارد شود.
   نایب رییس شورای اسلامی شهر مشهد تصریح کرد: امروز این طرح به هر دلیل متوقف‌شده است که دود آن به چشم همه می‌رود زیرا اگر برای ترافیک شهر چاره‌اندیشی نکنیم، آلودگی هوا و ترافیک برای مردم مشکلات جدی ایجاد می‌کند و درمجموع معتقدیم در گسترش خطوط بی.آر.تی باید مردم را با آگاهی سازی قانع کنیم.
    

   تعداد بازدید: 145
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .