•  
   منبع خبر : 1004
   تعداد بازدید: 157
   کد: 165168
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۱۰/۰۶
   شهردار منطقه 5 مشهد با حضور در مرکز ارتباطات مردمی 137:

   نیازمند همکاری بین دستگاهی برای شتاب‌دهی به اجرای پروژه‌ها هستیم

   علاوه بر مسایل شخصی مطروحه، برخی شهروندان نیز دغدغه‌های شهری داشتند که این حس مسولیت از طرف شهروندان منطقه ستودنی است و ما قدردان این شهروندان هستیم و قطعا و با جدیت پیگیری همه مسایل هستیم.
   نیازمند همکاری بین دستگاهی برای شتاب‌دهی به اجرای پروژه‌ها هستیم

   شهردار منطقه 5 مشهد گفت: نیازمند همکاری بین دستگاهی برای شتاب‌دهی به اجرای پروژه‌ها هستیم.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، حسین عبدالله‌زاده با حضور در مرکز ارتباطات مردمی 137 و پاسخگویی به سوالات و درخواست‌های شهروندان گفت: شهردار در مباحث شهری در جریان امور منطقه قرار می‌گیرد ولی با استفاده از سامانه 137 ما می‌توانیم به صورت مستقیم و جزیی در جریان مشکلات شهروندان قرار بگیریم و به سرعت در رفع آن مشکل تلاش کنیم.
   وی با مثبت ارزیابی کردن گفتگوها را برای شهرداری و شهروندان را اثربخش دانست و افزود: با این تماس‌ها هم شهردار در جریان تمامی مشکلات و سخنان شهروندان قرار می‌گیرد و هم شهروندان به صورت مستقیم مشکل خود را مطرح می‌کنند که در گفتگوی امروز به صورت تلفنی صورت پذیرفت، برخی مشکلات شهروندان در همان لحظه مرتفع شد.
   شهردار منطقه 5 مشهد به مباحث مطروحه از سوی شهروندان اشاره کرد و گفت: علاوه بر مسایل شخصی مطروحه، برخی شهروندان نیز دغدغه‌های شهری داشتند که این حس مسولیت از طرف شهروندان منطقه ستودنی است و ما قدردان این شهروندان هستیم و قطعا و با جدیت پیگیری همه مسایل هستیم.
   وی جمعیت این منطقه را 176 هزار نفر عنوان کرد و افزود: با توجه به اینکه در این منطقه مدل‌های شهرسازی به صورت استاندارد پیاده‌سازی نشده و بافت روستایی نیز وارد محدوده شده، زیرساخت‌های شهری مانند برق و آب و فاضلاب به تازگی در حال اجراست که باعث کنده کاری‌های در کوچه‌های و خیابان‌ها غیراستاندارد با تراکم جمعیتی بالا شده که این امر دسترسی شهروندان را دچار مشکل کرده است.
   شهردار منطقه 5 مشهد ادامه داد: طرح اگو یک ضرورت اجتناب ناپذیر در منطقه است که بسیار مفید نیز می‌باشد ولی این کار برای رفاه حال شهروندان و اتصال انشعابات به آن، باید سریعتر انجام شود تا شهرداری بتواند جدول‌گذاری معابر و آسفالت را انجام دهد زیرا بعد از انجام آسفالت معابر به مدت چهار سال نباید معبر تخریب شود.
   عبدالله‌زاده به همکاری بین دستگاهی برای رفاه شهروندان تاکید کرد و گفت: برخی شهروندان از روند کند برخی پروژهای شهری گلایه داشتند که همین مساله موجب اخلال در روند سایر پروژه‌ها می شود و ما تقاضای نظارت بیشتر سازمان ها بر پیمانکارانشان را داریم.
   شهردار منطقه 5 مشهد مشکل دیگر شهروندان را بحث سد معبر عنوان کرد و اظهار داشت: برخی تماس‌ها در حوزه ایجاد مزاحمت‌های شغلی در همسایگی خود بود و تقاضای رفع سدمعبر داشتند که این امر برای آسایش بیشتر شهروندان با جدیت پیگیری خواهد شد.
   وی مشارکت شهروندان در رفع برخی مشکلات منطقه را خواستار شد و اضافه کرد: شهروندان در صورت مشاهده توقف خودروهای حمل فاضلاب و یا تخلیه فاضلاب در منطقه که موجب نارضایتی شهروندان است، می‌توانند با تصویربرداری و یا یادداشت پلاک خودرو خاطی آن را به منطقه اعلام کنند تا پیگیری‌های مقتضی از طرف شهرداری انجام شود.
   عبدالله‌زاده وجود زمین‌های رها شده در منطقه را هم فرصت و هم تهدید ارزیابی کرد و افزود: زمین‌های رها شده با مقیاس‌های بزرگ برای توسعه منطقه در طرح تفضیلی دیده شده است که این امر در زیباسازی منظر شهری بسیار ارزنده است.
   شهردار منطقه 5 مشهد تصریح کرد: از آن سو ریزگردها، تخیله نخاله‌ها در زمین‌های رها شده هم برای ساکنان محلات و همچنین جمع‌آوری آنان برای همکاران منطقه ایجاد مزاحمت می‌کند.
   وی عنوان کرد: با برنامه‌ریزی‌های انجام شده و برگزاری جلسات با حضور نماینده سازمان مسکن و شهرسازی و مالکان تلاش داریم با خرید این املاک آنها را در جهت توسعه و آبادانی منطقه استفاده کنیم.
    

   تعداد بازدید: 157
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .