•  
   منبع خبر : 1004
   تعداد بازدید: 116
   کد: 165923
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۱۰/۱۷
   شهردار منطقه 12 مشهد در مرکز 137 شهرداری مشهد:

   رسیدگی به درخواست‌های شهروندان، زیربنای ساختن شهری انسان محور است

   در حوزه مدیریت شهری نیازمند تحول و بازتعریف مجدد در زمینه‌های شهرسازی، فرهنگی، اجتماعی، هنری و عمرانی هستیم و باید همه این مولفه‌ها بر محور شهروندان و نیازهای آنان بازخوانی و تعریف شود.
   رسیدگی به درخواست‌های شهروندان، زیربنای ساختن شهری انسان محور است

   شهردار منطقه 12 مشهد گفت: رسیدگی به درخواست‌های شهروندان، زیربنای ساختن شهری انسان محور است.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، احمد محبی با حضور در مرکز ارتباطات مردمی 137 شهرداری مشهد و پاسخگویی مستقیم به تماس شهروندان گفت: خوشبختانه پروژه‌های فعال در سطح منطقه طبق جدول زمانی در حال اجراست و از سرعت مطلوبی برخوردار است.
   وی افزود: با اجرای پروژه‌های در دست اقدام، خدمت‌رسانی به شهروندان در حوزه زیرساخت تسهیل می‌گردد و شرایط بیش از پیش برای توسعه و رونق اقتصادی منطقه فراهم می‌شود.
   شهردار منطقه 12 مشهد با تاکید بر اهمیت رویکرد مدیریت شهری مبنی بر توجه به نیازهای شهروندان و محوریت تعریف پروژه‌ها بر مدار نیازهای شهروندی گفت: بی‌شک شهر انسان محور بر خواسته‌های مردمی ساخته و استوار خواهد شد و نیازسنجی درخواست‌های مردمی برای برنامه‌ریزی شهری یک ضرورت اجتناب‌ناپذیر است.
   محبی عنوان کرد: در حوزه مدیریت شهری نیازمند تحول و بازتعریف مجدد در زمینه‌های شهرسازی، فرهنگی، اجتماعی، هنری و عمرانی هستیم و باید همه این مولفه‌ها بر محور شهروندان و نیازهای آنان بازخوانی و تعریف شود.
   وی در ادامه به برخی از پروژه‌های عمده و راهبردی منطقه اشاره کرد و گفت: پیشخوان آرامگاه فردوسی، کانال اصلی سرپوشیده هدایت روان آبهای بولوار سجادیه، فاز 3 و 4 بوستان صادقیه، فضای سبز آیلند میانی بولوار امیریه و... از جمله مهم‌ترین اقدامات در دست اقدام سال جاری است.
   شهردار منطقه 12 مشهد عنوان کرد: حل مشکلات اساسی و بنیادین ناحیه منفصل شهر توس درحوزه طرح جامع تفصیلی، بازگشایی برخی از محورها در محدوده متصل شهری الهیه، حل معضلات شهرسازی در محله وکیل‌آباد و اراضی نیرو انتظامی و آستان قدس از جمله مسائل در دست پیگیری است که با جدیت و اهتمام ویژه در تلاش هستیم تا مشکلات مردم را حل و فصل کنیم.
   محبی تاکید کرد: در حوزه جلب سرمایه‌گذاری و رونق اقتصادی نیز رایزنی و تلاش‌های چشمگیری انجام شده است و امیدواریم هر چه زودتر این پیگیری‌ها منجر به تعریف پروژه‌های شهری شود.
   به گفته وی این پروژه‌ها می‌تواند به عنوان پیشران و محرک توسعه عمل کند و منطقه 12 مشهد را تبدیل به یک نوین شهر آرمانی انسان محور، پاک، سرسبز و شکوفا کند.
    

   تعداد بازدید: 116
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   امتیاز کسب شده در ارزیابی:
   ارزیابی این مورد:
   0 1
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .