•  
   منبع خبر : 1009
   تعداد بازدید: 305
   کد: 166148
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۱۰/۱۹
   فرمانده پایگاه مقاومت بسیج شهدای شهرداری خبر داد:

   خدمات‌رسانی اردوی جهادی پایگاه مقاومت بسیج شهدای شهرداری به مناطق کم برخوردار

   اولین کار اجرایی کارگروه جهادی شهدای مدافع حرم برگزاری اردوی یک روزه در 20 دی ماه سال جاری با هدف خدمت رسانی به مردم مناطق محروم حاشیه شهر پهنه طرق، خدمات پزشکی مطلوب و قابل توجهی را به مردم محروم این مناطق ارائه می دهد.
   خدمات‌رسانی اردوی جهادی پایگاه مقاومت بسیج شهدای شهرداری به مناطق کم برخوردار

   فرمانده پایگاه مقاومت بسیج شهدای شهرداری از خدمت‌رسانی اردوی جهادی این پایگاه به مردم مناطق محروم حاشیه شهر پهنه طرق، خبر داد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بسیج شهرداری، حسین حسامی با اعلام این خبر افزود: در راستای منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) که فرمودند: « این اردوهای جهادی، هم تمرین است، هم خدمت است، هم خودسازی است، هم آشنایی با فضای جامعه است.» لذا پایگاه مقاومت بسیج شهدای شهرداری در عرصه اردو جهادی با تبیین چشم انداز دوساله؛ کارگروه های فرهنگی، بهداشت و سلامت، آموزش و مشاوره، اشتغال زایی و کارآفرینی، عمرانی، محرومیت زدایی و جهاد اداری را با همکاری حوزه شهید سید عباس اعلمی شورای اسلامی و شهرداری مشهد مقدس و دوایر زیربط راه اندازی نمود.
   وی ادامه داد: حضور افراد متخصص در زمینه های علمی، عمرانی، بهداشتی و درمانی، اجتماعی، فرهنگی، دینی و... بستر لازم جهت تشکیل کارگروه های فراهم آورده است، لذا جهت موفقیت و اثرگذاری بیشتر در این عرصه ها لازم است از همه توان در راه پیشبرد منویات مقام معظم رهبری در جهت خدمت به محرومین استفاده نماییم.
   حسامی اعلام کرد: اولین کار اجرایی کارگروه جهادی شهدای مدافع حرم برگزاری اردوی یک روزه در 20 دی ماه سال جاری با هدف خدمت رسانی به مردم مناطق محروم حاشیه شهر پهنه طرق، خدمات پزشکی مطلوب و قابل توجهی را به مردم محروم این مناطق ارائه می دهد.
   وی خاطرنشان ساخت: در این برنامه جهادگران بسیجی استان و کارمندان خدوم شهرداری مشهد با تخصص های متنوع پزشکی و فرهنگی در قالب چند گروه با استقرار در حاشیه شهر پهنه طرق و با برنامه ریزی دقیق و پیش بینی شده، نسبت به ارائه خدمات سلامت و پزشکی به ساکنان این مناطق اقدام می نماید.
   وی افزود: این خدمات در قالب اجرای طرح بهداشتی و درمانی، پایش سلامت، آموزش کمک های اولیه، طب اسلامی، درمان بیماری های اهالی با حضور پزشکان عمومی و متخصص به صورت رایگان، آموزش خانواده، مهارت های ازدواج، مشاوره خانواده، مشاوره دینی و مذهبی و مشاوره های پزشکی رایگان، داروخانه صلواتی، اهدای مسواک و خمیردندان برای مناطق محروم و اقشار کم در آمد حاشیه شهر ارائه می شود.
   حسین حسامی در پایان از تمامی نهادها و دستگاه های اجرائی، از جمله ستاد حاشیه شهر، سازمان بسیج کارمندان استان، حوزه مقاومت بسیج شهید سید عباس اعلمی شورای اسلامی و شهرداری مشهد، سپاه پاسداران ناحیه کمیل، بسیج صدا و سیمای خراسان رضوی، بسیج جامعه پزشکی خراسان رضوی و بیمارستان قائمعج الله تعالی فرجه الشریف و شهرداری منطقه7 و ... که در اجرای این اردوی جهادی همکاری دارند تقدیر و تشکر نمود.
    

   تعداد بازدید: 305
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   4 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .