•  
   منبع خبر : 1006
   تعداد بازدید: 177
   کد: 166170
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۱۰/۱۹
   معاون امور اقتصادی و سرمایه‌گذاری استانداری خراسان رضوی؛

   ظرفیت‌های زیادی در استان وجود دارد که نیازمند معرفی به سرمایه‌گذاران و مردم است

   داشتن رفاه و استقلال در شرایط فعلی، مهمترین دغدغه ما در کشور محسوب می‌شود و برای سرمایه‌گذاری ابزارهای مناسبی در خراسان وجود دارد واستفاده از منابع خرد می‌تواند به این موضوع کمک کند.
   ظرفیت‌های زیادی در استان وجود دارد که نیازمند معرفی به سرمایه‌گذاران و مردم است

   معاون امور اقتصادی و سرمایه‌گذاری استانداری خراسان رضوی گفت: حرکت به سمت بانک محوری و بازارهای سرمایه و بورس به صورت الزامی مطرح است که باید صورت بگیرد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، علی رسولیان در جلسه هم‌اندیشی سومین نمایشگاه بورس، بانک، بیمه و رفتارهای اقتصادی گفت: داشتن رفاه و استقلال در شرایط فعلی، مهمترین دغدغه ما در کشور محسوب می‌شود و برای سرمایه‌گذاری ابزارهای مناسبی در خراسان وجود دارد واستفاده از منابع خرد می‌تواند به این موضوع کمک کند.
   وی افزود: ظرفیت‌های بی‌شماری در استان وجود دارد که باید به مردم و سرمایه گذاران معرفی شود و باید به سمت بازارهای سرمایه و بورس و .. حرکت کرد که کشور ما فاصله زیادی با این موضوعات دارد.
   اتحاد اقتصادی بین مردم راه حل مناسبی برای حل مشکلات است
   مدیر عامل موسسه تحلیلی شاخص سوم نیز در این جلسه گفت: کشور ما هم اکنون با تحریم، ناکارآمدی مسوولان و رفتار نامناسب مردم در امور اقتصادی مواجه است که در این راستا وجود رفتار جمعی کمک کننده خواهد بود.
   محمدرضا فیروز چنگ، اتحاد اقتصادی بین مردم راه حل مناسبی برای حل مشکلات کار و اقتصادی و ... است.
   وی در ادامه هدف از برگزاری این نمایشگاه را ایجاد مسیر توام با بورس و اوراق بهادر و آشنایی سرمایه‌گذاران و فروش کالاها عنوان کرد.
   زهرا غلامی
    

   تعداد بازدید: 177
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .