•  
   منبع خبر : 1004
   تعداد بازدید: 63
   کد: 166202
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۱۰/۲۰

   صدور 180 مورد اخطاریه سد معبر در منطقه 7 مشهد

   در این مدت نیز نسبت به جمع‌آوری بیش از 50 متکدی خیابانی، جمع‌آوری 15 گاری، وانت و هدایت به پارکینگ اقدام شد.
   صدور 180 مورد اخطاریه سد معبر در منطقه 7 مشهد

   شهردار منطقه 7 مشهد از صدور 180 مورد اخطاریه سد معبر در منطقه خبر داد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، کوروش باوندی با اعلام این خبر افزود: این اخطاریه‌ها بیشتر مربوط به مزاحمت شغلی برخی از کسبه، خاک و نخاله و... بوده است.
   وی همچنین ضمن یادآوری جمع‌آوری متکدیان از سطح معابر افزود: در این مدت نیز نسبت به جمع‌آوری بیش از 50 متکدی خیابانی، جمع‌آوری 15 گاری، وانت و هدایت به پارکینگ اقدام شد.
   باوندی تصریح کرد: عدم وجود سدمعبر در شهر تأثیر بسزایی در زیباسازی و چهره شهر دارد و برطرف شدن مشکلات موجود در سد معبر نیازمند فرهنگسازی در میان شهروندان است.
   شهردار منطقه 7 مشهد با بیان اینکه این منطقه به دلیل مجاورت با بارگاه منور رضوی و زائرپذیر بودن، یکی از پرترددترین مناطق شهری است، خاطرنشان کرد: به همت اداره خدمات شهری این منطقه و به منظور آرامش و رفاه حال شهروندان و زائران، برای جمع‌آوری دست‌فروشان و دوره‌گردان در سطح منطقه اقدامات خوبی صورت گرفته که در این زمینه در ماه گذشته 35 دستفروش جمع‌آوری و 73 مورد اجناس دستفروشها قبضه شده است.
   گفتنی است سد معبر ایجاد شده توسط دستفروشان، نصب دکه‌های غیرمجاز، تخلیه نخاله، ریختن مصالح، آجر و سیمان در معابر عمومی بدون مجوز شهرداری، توقف اتومبیل در مکان‌های غیرمجاز، وسایط ‌نقلیه جهت فروش کالا، اشغال پیاده‌روها و میادین از مصادیق سد معبر است.
    

   تعداد بازدید: 63
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .