•  
   منبع خبر : 1004
   تعداد بازدید: 236
   کد: 166433
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۱۰/۲۴
   مدیر پروژه شبکه یکپارچه خدمات و کسب و کارهای شهری شهرداری مشهد خبر داد:

   رونمایی از نسخه ابتدایی نرم‌افزار کاربردی شهر من تا پایان سال جاری

   این نسخه که فاز اول پروژه را شامل خواهد شد ویژه کارکنان شهرداری مشهد بوده و برخی از ویژگی‌ها و امکانات مانند اتصال به کیف پول شهوندی و امکان خرید کالا و خدمات را خواهد داشت.
   رونمایی از نسخه ابتدایی نرم‌افزار کاربردی شهر من تا پایان سال جاری

   مدیر پروژه شبکه یکپارچه خدمات و کسب و کارهای شهری شهرداری مشهد از رونمایی از نسخه ابتدایی نرم‌افزار کاربردی شهر من تا پایان سال جاری خبر داد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، محمد عین‌القضات در نخستین نشست تخصصی نرم‌افزار کاربردی شهرمن، با تشریح ویژگی‌ها و کارکردهای این نرم‌افزار به عنوان یک پلتفرم شهروندی گفت: شهرداری مشهد اهتمام جدی و راسخی برای راه‌اندازی این اپلیکیشن دارد.
   وی افزود: از جمله اهداف این نرم‌افزار ایجاد یک درگاه واحد جهت دریافت خدمات برای شهروندان، ایجاد یک رسانه برای ارتباط با شهروندان، افزایش مشارکت عمومی، ارتقاء فرهنگ شهروندی و شرکت دادن مردم در اداره شهر است.
   مدیر پروژه شبکه یکپارچه خدمات و کسب و کارهای شهری تصریح کرد: نسخه ابتدایی این نرم‌افزار تا آخر سال 97 رونمایی خواهد شد.
   وی خاطرنشان کرد: این نسخه که فاز اول پروژه را شامل خواهد شد ویژه کارکنان شهرداری مشهد بوده و برخی از ویژگی‌ها و امکانات مانند اتصال به کیف پول شهوندی و امکان خرید کالا و خدمات را خواهد داشت.
   گفتنی است در این نشست مدیر مرکز نوآوری در مرکز نوآوری شهری شهرداری مشهد و جمعی از متخصصان و فعالان حوزه نرم‌افزار‌های موبایلی شامل شرکت‌های خصوصی و صاحبان استارت آپ‌ها و نیز متخصصان دانشگاهی حضور داشتند.
    

   تعداد بازدید: 236
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .