•  
   منبع خبر : 1004
   تعداد بازدید: 136
   کد: 171475
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۱۲/۲۸
   به همت پایگاه مقاومت بسیج شهدای شهرداری صورت گرفت؛

   اجرای طرح روایتگری سه شنبه ها با موضوع چهارشنبه سوری

   توصیه من به شهروندان به خصوص همکاران این است که در حیاط و بالکن مواد آتش زا نداشته باشند؛ در صندوق عقب ماشین مواد آتشزا مخصوصا بنزین نگذارند واز جاهای پر ازحام در این روز تردد ننمایند.
   اجرای طرح روایتگری سه شنبه ها با موضوع چهارشنبه سوری

   به همت پایگاه مقاومت بسیج شهدای شهرداری مشهد، طرح روایتگری سه شنبه ها با موضوع پیشگیری و اطفاء حریق چهارشنبه سوری در نمازخانه شهرداری مشهد برگزار شد.
   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، در روایتگری این هفته آتشباد دوم ابوالفضل تیموری مدیر منطقه 3 آتش نشانی به حساسیتهای آتش سوزی خودرو و منزل و... اشاره پیشنهاداتی جهت پیشگیری از حوادث غیرمترقبه ارایه داد.
   در ادامه وی ضمن تشکر از حضور کلیه همکاران در این جلسه به طرح جامع پیشگیری اطفاء حریق و جلوگیری از آتش سوزی اشاره کرد و از کلیه همکاران شهرداری مشهد و شهروندان خواست توجه ویژه ای به امر پیشگیری و چگونگی مواجه با حریق داشته باشند.
   مدیر منطقه 3 آتش نشانی با اشاره به اینکه فلسفه پیدایش مراسم چهارشنبه آخر سال صله ارحام و دور هم جمع شدن خویشاوندان بوده است ولی متاسفانه چندین ساله که با ورود وسایل آتش زا این مراسمات مخاطره پذیر شده استف عنوان کرد: توصیه من به شهروندان به خصوص همکاران این است که در حیاط و بالکن مواد آتش زا نداشته باشند؛ در صندوق عقب ماشین مواد آتشزا مخصوصا بنزین نگذارند واز جاهای پر ازحام در این روز تردد ننمایند.
   به گفته وی ضمنا خودروهای خود را در محل نزدیک پر ازدحام نگذارید. دوستان و همکاران در خودرو و منزل خود کپسول آتش خاموش کن داشته باشند
   لازم به ذکر است در حوادث اخیر از سوی شهروندان انداختن اقلام سر بسته همچون حشره کش و.. به آتش داشتیم که منجر به تخریب خانه مسکونی و فوت شده است. 

   تعداد بازدید: 136
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .