•  
   منبع خبر : 1003
   تعداد بازدید: 248
   کد: 172049
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۱/۱۷
   در دومین سال برگزاری محقق شد؛

   بازدید بیش از 223 هزار نفر از جشنواره خیابان غذا

   دومین جشنواره خیابان غذا از تاریخ سوم فروردین ماه لغایت شانزدهم فرودین ماه ۹۸ از ساعت ۱۸ الی ۲۴ پذیرای حضور علاقه‌مندان به این رویداد فرهنگی بود.
   بازدید بیش از 223 هزار نفر از جشنواره خیابان غذا

   بیش از223 هزار نفر از جشنواره خیابان غذا بازدید کردند.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، معاون گردشگری و زیارت سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد در این رابطه، گفت: در نوروز ۹۸ دومین جشنواره خیابان غذا در انتهای بولوار هفت تیر مشهد برگزار شد که در طول برگزاری این جشنواره حدود 224 هزار نفر از شهروندان مشهدی به همراه زائران و مسافران نوروزی از این رویداد بازدید کردند.
   نرگس شالچیان در ادامه، افزود:‍ دومین جشنواره خیابان غذا از تاریخ سوم فروردین ماه لغایت شانزدهم فرودین ماه ۹۸ از ساعت ۱۸ الی ۲۴ پذیرای حضور علاقه‌مندان به این رویداد فرهنگی بود.
   معاون گردشگری و زیارت سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد افزود: در این جشنواره علاوه بر فست فودها، غذاهای سنتی و غذاهای بین المللی نیز ارائه می‌شود.
   شالچیان گفت: در حاشیه این رویداد، جشنواره فرهنگی نگارآوا با عناوین نمایش‌های خیابانی، فرش موزیکال و مسابقات فرهنگی و هنری نیز برگزار شد.
   وی بیان کرد: سال گذشته، نخستین جشنواره خیابان غذا در خیابان باهنر برگزار شد که با استقبال بیش از ۱۲۰ هزار نفر از شهروندان و زائران حضرت رضا(ع) مواجه گردید.
   گفتنی است، دومین نمایشگاه خیابان غذا در مشهد تا شانزدهم فروردین ماه در بولوار هفت تیر دایر بود.
   نجمه کیشی
    

   تعداد بازدید: 248
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   امتیاز کسب شده در ارزیابی:
   ارزیابی این مورد:
   3 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .