•  
   منبع خبر : 1012
   تعداد بازدید: 182
   کد: 172187
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۱/۱۸
   رییس شورای شهر مشهد در مراسم تقدیر از دست اندر کاران خانه بهار 98؛

   افزایش نشاط اجتماعی از برنامه های شورای پنجم شهر مشهد است

   با توجه به وضعیت و جایگاه شهر مشهد در کشور و ورود میلیونها زائر داخلی و خارجی به دنبال تداوم فضای با نشاط و جذاب و مناسب در این شهر هستیم.
   افزایش نشاط اجتماعی از برنامه های شورای پنجم شهر مشهد است

   رییس شورای اسلامی شهر مشهد با اشاره به اقدامات انجام شده در طراوت بخشی به شهر در ایام نوروز گفت: افزایش نشاط اجتماعی از جمله برنامه های شورای پنجم شهر مشهد است.
   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، محمدرضا حیدری امشب در مراسم تقدیر از دست اندرکاران خانه بهار 98 که با حضور استاندار خراسان رضوی، شهردار و اعضای شورای شهر مشهد برگزار شد، افزود: در راستای ایجاد شور و نجات در شهر نوروز امسال با مشارکت هر چه بیشتر مردم و توجه به فرهنگی ملی و اسلامی این موضوع مورد توجه قرار گرفت.
   وی اظهارکرد: نشاط اجتماعی نقش مهمی در کاهش آسیب ها ایفا می کند لذا امیدواریم فضاسازی های شهری برای ایجاد شور و نشاط در جامعه در طول سال مدنظر قرار گیرد.
   وی ادامه داد: با توجه به وضعیت و جایگاه شهر مشهد در کشور و ورود میلیونها زائر داخلی و خارجی به دنبال تداوم فضای با نشاط و جذاب و مناسب در این شهر هستیم.
   حیدری با اشاره به سیل اخیر در استانهای گلستان، لرستان، بوشهر و سایر استانهای کشور گفت: متاسفانه سیل های اخیر و آسیب دیدن هموطنانمان کام همه را در نوروز تلخ کرد لذا از شهروندان دعوت می کنم تا با سیل مهربانی خود و کمک به هموطنانمان سیل زده بخشی از دردهای آنها را کاهش دهند. از مدیران شهری نیز می خواهم که برای رفع این خسارت ها به جلب مشارکت شهروندان کمک کنند.
   لازم بذکر است در این مراسم لوح تقدیری از سوی رییس و اعضای شورای شهر به محمدرضا کلائی، شهردار مشهد بابت اقدامات انجام شده در استقبال از بهار 98 اهدا شد.
   مجید خبیری 

   تعداد بازدید: 182
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .