•  
   منبع خبر : 1005
   تعداد بازدید: 631
   کد: 172331
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۱/۲۰
   مدیرکل بازرسی و رسیدگی به شکایات شهرداری مشهد در برنامه رادیویی «شهرما»؛

   معرفی نفرات برتر حوزه‎های مختلف شهرداری/ رتبه‌بندی حوزه‎های مختلف براساس عدالت‌محوری و صرفه‎جویی اقتصادی بوده است

   در حوزه مناطق؛ منطقه 9 رتبه اول را کسب کرد و مناطق هشت و یک به ترتیب دوم و سوم شدند. در حوزه سازمان‎ها؛ سازمان پارک‎ها و فضای سبز رتبه اول، شرکت بهره‌برداری قطار شهری رتبه دوم و تاکسیرانی رتبه سوم را کسب کردند.
   معرفی نفرات برتر حوزه‎های مختلف شهرداری/ رتبه‌بندی حوزه‎های مختلف براساس عدالت‌محوری و صرفه‎جویی اقتصادی بوده است

   مدیرکل بازرسی و رسیدگی به شکایات شهرداری مشهد در برنامه رادیویی «شهرما» صدای خراسان رضوی در خصوص برگزیدگان ستاد استقبال از بهار 98 خاطرنشان کرد: طبق سنوات گذشته در بحث استقبال از بهار، اداره بازرسی طبق آیین‌نامه‎ها و شرح وظایف اداره کل‌ها، سازمان‌ها و مناطق شهرداری شروع به ارزیابی فعالیت‌هایشان در هر حوزه می‌کند.
   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، محمد یوسف پیروی ضمن بیان مطلب بالا تصریح کرد: بررسی‌های امسال براساس بحث عدالت‌محوری و صرفه‌جویی های اقتصادی بوده است، همچنین در سال‎های گذشته نظارت ها و ارزیابی به‌صورت فردی بود که امسال نحوه ارزیابی را به‌‎صورت گروه‎های تخصصی انجام دادیم.
   وی با تشکر از همه مجموعه‌های شهرداری که زحمت کشیدند، افزود: قطعا در هر رقابتی برترین‎هایی وجود دارند و معنی آن این نیست که بخشی ضعیف‎‏تر عمل کرده یا زحمات‎شان نادیده گرفته شده است.
   مدیرکل بازرسی و رسیدگی به شکایات شهرداری مشهد به نفرات برتر در هر حوزه اشاره کرد و گفت: در حوزه مناطق؛ منطقه 9 رتبه اول را کسب کرد و مناطق هشت و یک به ترتیب دوم و سوم شدند. در حوزه سازمان‎ها؛ سازمان پارک‎ها و فضای سبز رتبه اول، شرکت بهره‌برداری قطار شهری رتبه دوم و تاکسیرانی رتبه سوم را کسب کردند.

   مهین ساعدی

   تعداد بازدید: 631
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .