•  
   منبع خبر : 1004
   تعداد بازدید: 110
   کد: 172718
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۱/۲۶
   سرپرست معاونت خدمات شهری شهرداری مشهد خبر داد:

   وقوع حدود ۴۰ مورد آبگرفتگی در سطح شهر/فعالیت ۱۷۰۰ نیروی کارگری در پی بارش های امروز

   با توجه به پیش بینی بارندگی طی سه روز گذشته، نسبت به تخلیه چاه‌های جذبی، سپتیک‌ها و لایروبی و نظافت کال‌ها اقدام شده است.
   وقوع حدود ۴۰ مورد آبگرفتگی در سطح شهر/فعالیت ۱۷۰۰ نیروی کارگری در پی بارش های امروز

   سرپرست معاونت خدمات شهری شهرداری مشهد از وقوع حدود ۴۰ مورد آبگرفتگی در سطح شهر خبر داد.
   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، مهدی یعقوبی بیان کرد: طی بارش های عصر امروز تاکنون حدود ۴۰ مورد آبگرفتگی در سطح معابر شهر گزارش شده است که با توجه به پیش بینی و استقرار ماشین آلات، پمپ های مکش قوی و عوامل کارگری، خدمات شهری موارد مرتفع گردید.
   وی افزود: با توجه به بارش مستمر و تقریبا شدید و ادامه دار باران از ظهر امروز که همچنان نیز با شدت خوبی ادامه دارد ضمن فعالیت بیش از ۱۷۰ دستگاه ماشین آلات و ادوات، بیش از ۱۷۰۰ نفرنیروی کارگری، بیش از ۱۱۰ دستگاه موتورپمپ سبک سیار، بیش از ۱۰ هزار کیسه شن نیز در نقاط مورد نیاز سطح شهر جانمایی و دپو گردید.
   سرپرست معاونت خدمات شهری شهرداری مشهد عنوان کرد: همچنین در طول این مدت ۴۱ مورد عملیات توسط همکاران آتش نشانی صورت پذیرفت که ۱۲ مورد مربوط به آبگرفتگی منازل، کارگاه و معابر بوده است.
   وی اضافه کرد: ضمنا با توجه به پیش بینی بارندگی طی سه روز گذشته، نسبت به تخلیه چاه‌های جذبی، سپتیک‌ها و لایروبی و نظافت کال‌ها اقدام شده است. 

   تعداد بازدید: 110
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   امتیاز کسب شده در ارزیابی:
   ارزیابی این مورد:
   0 1
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .