•  
   منبع خبر : 1012
   تعداد بازدید: 172
   کد: 174856
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۲/۲۵
   مدیرعامل سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده‌های کشاورزی شهرداری مشهد اعلام کرد؛

   توزیع قند و شکر تنظیم بازار در فروشگاه‌های"شهرما"

   پس از توزیع کامل 200 تن شکر مذکور، 50 تن شکر بسته‌بندی نیز با قیمت هر کیلو 4000 تومان در همین فروشگاه‌ها در اختیار شهروندان قرار می‌گیرد .
   توزیع قند و شکر تنظیم بازار در فروشگاه‌های"شهرما"

   مدیرعامل سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده‌های کشاورزی شهرداری مشهد از توزیع قند و شکر تنظیم بازار در فروشگاه‌های "شهرما" در مناطق کم‌برخوردار خبر داد .
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، بهروز کیانی در این خصوص گفت: ظرف دو روز آینده200 تن شکر تنظیم بازار در فروشگاه‌های "شهرما"به قیمت هر کیلو 3400 تومان عرضه می‌شود که از این مقدار 100 تن در هفته گذشته در همین فروشگاه‌ها توزیع و به شهروندان عرضه شده است .
   وی اضافه کرد: پس از توزیع کامل 200 تن شکر مذکور، 50 تن شکر بسته‌بندی نیز با قیمت هر کیلو 4000 تومان در همین فروشگاه‌ها در اختیار شهروندان قرار می‌گیرد .
   مدیرعامل سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده‌های کشاورزی شهرداری مشهد تصریح کرد: از امروز 20 تن قند تنظیم بازار نیز با قیمت هر کیلو 4600 تومان در همین فروشگاه‌ها آماده ارائه به همشهریان خواهد بود .
   کمک به سیل زدگان گلستان با فروش محصولات دانش آموزی
   کیانی ادامه داد: همچنین در حرکتی نوع دوستانه مدارس ناحیه 1 آموزش و پرورش مشهد در کنار سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده‌های کشاورزی به هممیهنان سیل زده در گلستان یاری می‌رسانند .
   وی گفت: به همین منظور از شامگاه دوشنبه 23 اردیبهشت ماه بازارچه عرضه محصولات دانش‌آموزی با رویکرد کمک به هم میهنان سیل زده در استان گلستان در ایستگاه ساماندهی کارگران ساختمانی و فصلی واقع در بولوار دلاوران جنب بوستان وفا برپا و تا امشب چهارشنبه 25 اردیبهشت ماه ادامه خواهد داشت.
    

   تعداد بازدید: 172
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .