•  
   منبع خبر : 1002
   تعداد بازدید: 661
   کد: 176179
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۳/۱۸
   با توجه به وجود اختلالاتی در کارایی برخی من‌کارت‌ها صورت گرفت؛

   آمادگی 4 باجه برای به‌روزآوری من‌کارت‌های قدیمی

   شهروندانی که در استفاده از من‌کارت‌های قدیمی خود(مربوط به سال‌های قبل از 95) دچار مشکل شده‌اند، بایستی برای تغییر ورژن من‌کارت‌های خود به یکی از با‌جه‌های انقلاب(انتهای خیابان امام خمینی)، بیت‌المقدس(میدان بیت‌المقدس)، هاشمی‌نژاد(میدان شهدا) یا الهیه (پایانه الهیه) مراجعه کنند.
   آمادگی 4 باجه برای به‌روزآوری من‌کارت‌های قدیمی

   4 باجه در سطح شهر، آماده به روزآوری من‌کارت‌های قدیمی شهروندان مشهدی است.
   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، با توجه به افزایش قیمت من‌کارت‌ها و مراجعه شهروندان مشهدی به من‌کارت‌های قدیمی خود، در برخی موارد اختلالاتی در کارایی من‌کارت‌ها دیده می‌شود که علت آن، عدم تغییر ورژن این دسته از من‌کارت‌ها در زمان مقرر است.
   شهروندانی که در استفاده از من‌کارت‌های قدیمی خود (مربوط به سال‌های قبل از 95) دچار مشکل شده‌اند، بایستی برای تغییر ورژن من‌کارت‌های خود به یکی از با‌جه‌های انقلاب (انتهای خیابان امام خمینی)، بیت‌المقدس (میدان بیت‌المقدس)، هاشمی‌نژاد (میدان شهدا) یا الهیه (پایانه الهیه) مراجعه کرده و بدون هیچ هزینه‌ای، من‌کارت خود را به ‌روز کنند؛ ضمن آنکه مبلغ مانده من‌کارت‌ها نیز در به‌روزآوری آن حفظ خواهد شد.
   همچنین چنانچه من کارت شهروندی به دلیل قرار گرفتن در میدان مغناطیسی شدید و یا آسیب فیزیکی، اصطلاحا سوخته و کارایی ندارد، در صورت امکان خوانش سریال 16رقمی حک شده بر روی کارت، تمامی 63 باجه مستقر در ایستگاه‌های قطارشهری و پایانه‌های اتوبوسرانی آماده بازگرداندن مانده وجه من‌کارت و یا شارژ مبلغ بر روی من‌کارت جدید شهروند می‌باشند.
   گفتنی است شهروندان گرامی برای هرگونه سوال در این زمینه می توانند با شماره 31291513 تماس حاصل نمایند.
   اختر گنجیان

   تعداد بازدید: 661
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .