•  
   منبع خبر : 1012
   تعداد بازدید: 625
   کد: 176209
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۳/۱۸
   مدیرعامل شرکت ترافیک هوشمند الیت در راستای تحقق شهر هوشند خبر داد:

   10 درصد تخفیف در صورت شارژ پلاک به صورت آنلاین

   شهروندان می توانند برای ارائه هرگونه سؤال، انتقاد و یا پیشنهاد، با سامانه پیام کوتاه روابط عمومی و آموزش شهروندی شرکت الیت 3000003000 ارتباط برقرارکنند تا در اسرع وقت پیگیری و پاسخ داده شود.
   10 درصد تخفیف در صورت شارژ پلاک به صورت آنلاین

   مدیرعامل شرکت ترافیک هوشمند الیت گفت: شهروندانی که به صورت آنلاین مبادرت به شارژ پلاک خودرو نمایند از 10 درصد تخفیف برخوردار خواهند شد.
   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد ، محمد مهدی اسدی در این خصوص افزود: در راستای تشویق شهروندان به استفاده از پرداخت‌های آنلاین، قانونی از سوی شورای شهر مشهد تصویب شده که براساس آن شهروندانی که پلاک خودروی خود را به صورت آنلاین شارژ کنند از 10 درصد تخفیف برخوردار خواهند شد.
   وی اضافه کرد: بر این اساس شهروندان می توانند جهت شارژ آنلاین پلاک خودرو و استفاده از 10 درصد تخفیف به وب سایت شرکت ترافیک هوشمند الیت به آدرس eliteit.mashhad.ir مراجعه نمایند.
   اسدی ادامه داد: شهروندان می توانند برای ارائه هرگونه سؤال، انتقاد و یا پیشنهاد، با سامانه پیام کوتاه روابط عمومی و آموزش شهروندی شرکت الیت 3000003000 ارتباط برقرارکنند تا در اسرع وقت پیگیری و پاسخ داده شود.
   مجید خبیری 

   تعداد بازدید: 625
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .