•  
   منبع خبر : 1012
   تعداد بازدید: 808
   کد: 176592
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۳/۲۵
   شهردار مشهد در حاشیه افتتاح و آغاز عملیات اجرایی دو پروژه شهری در منطقه 6 مشهد:

   به دنبال توازن خدمات با اجرای پروژه‌های عمرانی در مناطق کم‌برخوردار هستیم

   امیدوارم ساماندهی این مسیر و همچنین بازگشایی و آسفالت مسیر بسکابادی به طرق که بخش زیادی از ترافیک مرکزی شهرک شهید با رجایی را کم می‌کند شاعد عبور و مرور بهتری در این منطقه باشیم.
   به دنبال توازن خدمات در شهر با اجرای پروژه‌های عمرانی در مناطق کم‌برخوردار هستیم

   شهردار مشهد گفت: اولویت مدیریت شهری، متوازن‌سازی خدمات‌رسانی در نقاط مختلف شهر با اجرای پروژه‌های عمرانی در مناطق کم‌برخوردار است.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، محمدرضا کلائی صبح امروز و در حاشیه آغاز عملیات ساماندهی ضلع شمالی حدفاصل مسیر شهرک شهید باهنر و شهید رجایی و افتتاح پروژه بازگشایی و آسفالت مسیر بسکابادی به طرق که با حضور رییس و جمعی از اعضای شورای شهر مشهد انجام شد، افزود: توازن خدمات در مناطق کم‌برخوردار با سایر مناطق شهر جزء راهبردهای مدیریت شهری و شورای پنجم است.
   وی اضافه کرد: امیدواریم بتوانیم در ارتقاء کیفی خدمات در مناطق مرکزی شهر که زائران بیشتر از این مناطق استفاده می‌کنند و همچنین آماده‌سازی فضا برای زندگی بهتر و راحت‌تر در مناطق کم‌برخوردار و پیرامونی شهر که می‌تواند بخشی اقدامات حمل و نقلی و ترافیکی و بخشی عمرانی و فضای سبز باشد، توازن ایجاد کنیم.
   شهردار مشهد با اشاره به آغاز عملیات اجرایی ساماندهی ضلع شمالی مسیر حدفاصل شهرک شهید باهنر– شهید رجایی ادامه داد: حدود 40 سال بود که این مسیر که محل عبور ساکنان شهرک‌های شهید باهنر و رجایی است، نیاز به ساماندهی داشت که پس از اجرای ضلع جنوبی از معاونت فنی و عمران خواستیم که ساماندهی ضلع شمالی را نیز در دستور کار قرار دهند.
   کلائی گفت: در همین راستا امروز شاهد آغاز عملیات اجرایی ساماندهی ضلع شمالی مسیر حدفاصل شهرک شهید باهنر و شهید رجایی هستیم که امیدوارم ساماندهی این مسیر و همچنین بازگشایی و آسفالت مسیر بسکابادی به طرق که بخش زیادی از ترافیک مرکزی شهرک شهید رجایی را کم می‌کند شاعد عبور و مرور بهتری در این منطقه باشیم.
   مجید خبیری
    

   تعداد بازدید: 808
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .