•  
   منبع خبر : 1003
   تعداد بازدید: 378
   کد: 177100
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۴/۰۱
   در راستای افزایش روحیه نشاط، امید و زیبایی سیما و منظرشهری صورت گرفت:

   داوری مرحله اول آثار «نقوش ماندگار شهری»

   آثار پذیرفته شده در مرحله اول داوری نسبت به مکان‌ها و موضوعاتی که در فراخوان اعلام شده بود، نیاز به اصلاحات داشت که به هنرمندان اعلام شد تا پس از اعمال تغییرات، تایید نهایی و تهیه آنالیز، اقدامات اجرایی انجام شود.
   داوری مرحله اول آثار «نقوش ماندگار شهری»

   داوری مرحله اول ۱۳۳ اثر از فراخوان آثار «نقوش ماندگار شهری» که در راستای افزایش روحیه نشاط، امید و زیبایی سیما و منظرشهری منتشر شده بود، انجام شد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، براساس این فراخوان ۵۰ هنرمند از سراسر کشور تعداد ۱۳۳ اثر را برای طراحی در دیواره پل‌ها و تقاطع‌های مشهد به دبیرخانه ارسال کردند.
   علاوه بر مشارکت هنرمندان مشهدی، علاقه‌مندانی از شهرهای تهران، شیراز و رشت هم در این فراخوان شرکت کردند. براساس این فراخوان از ۸ مکان اعلام شده، طرح ۵ مکان در مرحله اول داوری انتخاب شد.
   شایان ذکر است، آثار پذیرفته شده در مرحله اول داوری نسبت به مکان‌ها و موضوعاتی که در فراخوان اعلام شده بود، نیاز به اصلاحات داشت که به هنرمندان اعلام شد تا پس از اعمال تغییرات، تایید نهایی و تهیه آنالیز، اقدامات اجرایی انجام شود.
    

   تعداد بازدید: 378
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .