•  
   منبع خبر : 1002
   تعداد بازدید: 674
   کد: 177559
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۴/۰۶
   رییس دانشگاه هنر تاکید کرد:

   لزوم ترویج مباحث هنری و هنر دینی در مشهد

   دانشگاه هنر علاوه بر تلاشی که در راستای آموزش و پژوهش و کارآفرینی دارد باید بتواند در سطح کلان کشور تاثیر گذار باشد.
   لزوم ترویج مباحث هنری و هنر دینی در مشهد

   رییس دانشگاه هنر گفت: دانشگاه هنر وظیفه دارد که با ترویج و راه اندازی دفاتری در ارتباط با فرهنگ، نیازهای فرهنگی کشور را پاسخگو باشد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، سید حسن سلطانی امروز در جلسه امضای تفاهم‌نامه همکاری شهرداری مشهد و دانشگاه هنر اظهار کرد: خوشحالیم که در راستای تعهدات اجتماعی که دانشگاه ها بر عهده دارند و در عرصه فضای دانشگاهی و شهری، امروز قدم های اولیه ای برای پرداختن به بحث هنر شهری و توسعه رفتار و آموزش های هنری در مشهد برداریم و بتوانیم در شهر مشهد تاثیرگذار باشیم.
   وی به ترویج مباحث هنری و به خصوص هنر دینی در مشهد تاکید کرد و گفت: به دلایل متعددی از این نگاه که هنر می تواند بهترین شیوه بیان مسایل باشد، فاصله گرفته ایم و از تاثیرگذاری غیرقابل انکار هنر غفلت کرده ایم.
   سلطانی با بیان اینکه دانشگاه هنر با 100 سال سابقه به عنوان مادر هنری کشور محسوب می شود، افزود: دانشگاه هنر علاوه بر تلاشی که در راستای آموزش و پژوهش و کارآفرینی دارد باید بتواند در سطح کلان کشور تاثیر گذار باشد.
   وی گفت: دانشگاه هنر این وظیفه را دارد که با ترویج و راه اندازی دفاتری در ارتباط با فرهنگ، نیازهای فرهنگی کشور را پاسخگو باشد و ارتباط هنر و فرهنگ را توسعه دهد و به دلیل گستردگی این امر، هرچه ما قدم برداریم باز هم از مقصد و نهایتی که در ذهن داریم فاصله زیادی خواهیم داشت.
   اختر گنجیان 

   تعداد بازدید: 674
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .