•  
   منبع خبر : 1003
   تعداد بازدید: 544
   کد: 177709
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۴/۱۰
   شهردار مشهد پیشنهاد کرد:

   ایجاد کارگروه عملیاتی بین شهرهای مشهد و طرقبه شاندیز

   فرقی نمی‌کند که مردم از مشهد عازم طرقبه شاندیز باشند، یا بالعکس. مهم آن است که منافع درگیر است و وظیفه ما مدیران شهری است که به مردم خدمت رسانی کنیم.
   ایجاد کارگروه عملیاتی بین شهرهای مشهد و طرقبه شاندیز

   شهردار مشهد بر ایجاد کارگروه عملیاتی بین شهرهای مشهد و طرقبه شاندیز به منظور حل و فصل مسایل مرتبط تاکید کرد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، محمدرضا کلایی با بیان این مطلب در نشست هم‌اندیشی مدیریت شهری و اعضای شورای اسلامی شهر مشهد و شهرداران و اعضای شورای اسلامی شهرستان طرقبه و شاندیز که در هتل پارک حیات طرقبه برگزار شد، اظهار کرد: موضوعاتی که بین شهرستان‌های مشهد و طرقبه شاندیز وجود دارد، دارای ابعاد مختلفی است که باید با نگاه برد-برد به آن نگریست.
   وی افزود: اگر کارگروه عملیاتی بین شوراهای مشهد و طرقبه شاندیز شکل گیرد که وارد حوزه اجرایی صرف شود، می‌توان به نتایج مطلوبی دست یافت.
   شهردار مشهد بر موضوع ایجاد دسترسی‌ها و رفع گره‌های ترافیکی تاکید کرد و گفت: فرقی نمی‌کند که مردم از مشهد عازم طرقبه شاندیز باشند، یا بالعکس. مهم آن است که منافع درگیر است و وظیفه ما مدیران شهری است که به مردم خدمت رسانی کنیم.
   کلایی خاطرنشان کرد: اولین دستور کار این کارگروه نیز می‌تواند بررسی نحوه ایجاد مسیرهای دسترسی باشد.
   گفتنی است کارگروه تخصصی پیشنهادی شهردار مشهد به تصویب اعضای شرکت کننده در این نشست هم اندیشی رسید و مسولیت پیگیری این کارگروه بر عهده ریس کمیسیون عمران و شهرسازی شورای اسلامی شهر مشهد نهاده شد.
   نجمه کیشی
    

   تعداد بازدید: 544
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .