•  
   منبع خبر : 1003
   تعداد بازدید: 383
   کد: 177759
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۴/۱۱
   با هدف ارائه خدمات به زائران و گردشگران رقم خورد:

   آغاز فعالیت ایستگاه‌های استقبال از زائر در مبادی ورودی مشهد

   ایستگاه‌های استقبال از زائران در محور قوچان و نیشابور تا پایان فصل تابستان دایر بوده و خدمات مورد نیاز را به زائران ارائه می‌دهند. همچنین 2 محور دیگر ورودی شهر از جمله راه‌آهن و پایانه مسافربری نیز در نوروز و دهه آخر ماه صفر حضور زائران و مسافران در مشهد فعال است.
   آغاز فعالیت ایستگاه‌های استقبال از زائر در مبادی ورودی مشهد

   همزمان با شروع فصل تابستان، ایستگاه‌های استقبال از زائر در مبادی ورودی شهر فعالیت خود را آغاز کرد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، با توجه به حجم بالای تردد زائران و مسافران از محورهای قوچان و نیشابور و تشرف هزاران نفر از مشتاقان زیارت امام هشتم(ع) به مشهد از طریق این 2 محور، ایستگاه‌های استقبال از زائران در محور قوچان و نیشابور فعالیت خود را آغاز کردند.
   بر اساس این گزارش، ایستگاه‌های یاد شده علاوه بر خدمات‌رسانی به زائران در تابستان، در ایام نوروز نیز فعالیت دارند و خدماتی مانند چایی صلواتی، غربالگری، مشاوره، راهنمای زائر، توزیع محصولات فرهنگی، اسکان فرهنگیان و غیره را ارائه می‌کنند.
   گفتنی است، ایستگاه‌های استقبال از زائران در محور قوچان و نیشابور تا پایان فصل تابستان دایر بوده و خدمات مورد نیاز را به زائران ارائه می‌دهند. همچنین 2 محور دیگر ورودی شهر از جمله راه‌آهن و پایانه مسافربری نیز در نوروز و دهه آخر ماه صفر حضور زائران و مسافران در مشهد فعال است.
   نجمه کیشی
    

   تعداد بازدید: 383
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   1 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .