•  
   منبع خبر : 1002
   تعداد بازدید: 323
   کد: 177766
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۴/۱۱
   همزمان با روز شهرداری‌ها برای اولین بار صورت گرفت؛

   رونمایی و معرفی " نشریه بلدالامین"، قدیمی‌ترین روزنامه شهرداری مشهد در نگارخانه شهر

   امیدواریم این همکاری‌ها فی مابین سازمان فرهنگی و اجتماعی شهرداری و مرکز اسناد، موزه‌ها و کتابخانه‌های آستان قدس رو به جلو حرکت کند تا بتوانیم سه‌شنبه های آتی اقدامات بزرگتر و بهتر را داشته باشیم و آثار و دیگری را به معرض رونمایی بگذاریم.
   رونمایی و معرفی " نشریه بلدالامین"، قدیمی‌ترین روزنامه شهرداری مشهد در نگارخانه شهر

   همزمان با روز شهرداری‌ها برای اولین بار، رونمایی و معرفی " نشریه بلدالامین" قدیمی‌ترین روزنامه شهرداری مشهد، موجود در گنجینه رضوی با همکاری اداره کل روابط عمومی شهرداری مشهد و آستان قدس رضوی در قالب پانزدهمین برنامه " سه‌شنبه‌های فرهنگی" در نگارخانه شهر برگزار شد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، معاون شهردار و رییس سازمان فرهنگی و اجتماعی شهرداری مشهد صبح امروز در مراسم رونمایی و معرفی " نشریه بلدالامین" قدیمی‌ترین روزنامه شهرداری مشهد، گفت: از بلدالامین گذشته تا بلدالامین اکنون (روزنامه شهرآرا) سالیان زیادی می‌گذرد و نشان می‌دهد که ما در حوزه مردم سالاری دینی چقدر پیشرفت و حرکت رو به جلو داشتیم و برای مردم خدمت کردیم و نگاه این بوده که در حوزه مدیریت شهری پیشرفت و توسعه داشته باشیم.
   مهدی زارعی اظهار داشت: امروز اگر به آن سال‌ها برگردیم و مروری داشته باشیم در مطبوعات استان و به ویژه نشریه متعلق به شهرداری، این سیر تحول را به خوبی مشاهده می‌کنیم .
   وی با بیان اینکه این پانزدهمین سه‌شنبه فرهنگی است که به صورت مشترک و همکاری شهرداری و آستان قدس رضوی برگزار شده است، خاطرنشان کرد: از رییس مرکز موزه‌ها، اسناد و کتابخانه‌های آستان قدس رضوی تشکر می‌کنم که این سه شنبه را به رویداد بلدیه، و تاریخ شهرداری در روز شهرداری‌ها پرداختند و باید قدردان دوستانی باشیم که این اسناد را گردآوری و جمع‌بندی کردند تا امروز در شهرداری مشهد و در جوار آستان مقدس امام رضا (ع) از این آثار رونمایی کنیم.
   زارعی ادامه داد: امیدواریم این همکاری‌ها فی مابین سازمان فرهنگی و اجتماعی شهرداری و مرکز اسناد، موزه‌ها و کتابخانه‌های آستان قدس رو به جلو حرکت کند تا بتوانیم سه‌شنبه های آتی اقدامات بزرگتر و بهتر را داشته باشیم و آثار و دیگری را به معرض رونمایی بگذاریم.
   وی گفت: هدف در مجموعه شهرداری و نگارخانه شهر مشهد این است که با جمع‌آوری این اسناد یک مجموعه نفیس و خوب از آنچه در مطبوعات حوزه شهری داشته‌ایم را جمع آوری کنیم که فراخوان انجام شده است تا هر شخصی سندی در حوزه شهرداری و بلدیه دارد در اختیار ما قرار دهد.
   گفتنی است در این مراسم همانندسازی اولین نسخه بلدالامین از طرف رییس مرکز موزه‌ها، اسناد و کتابخانه‌های آستان قدس رضوی به زارعی معاون شهردار مشهد اهدا شد.
   اختر گنجیان
    

   تعداد بازدید: 323
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .