•  
   منبع خبر : 1009
   تعداد بازدید: 399
   کد: 177884
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۴/۱۲
   رییس کمیسیون حمل و نقل و ترافیک شورای شهر مشهد در مرکز 137 خبر داد:

   پیگیری اصلاح سرعتگیرهای بولوار نماز در پی درخواست‌های مردمی 137 / بررسی طرح خوداظهاری شهروندان برای پارک‌های حاشیه ای الیت

   درخواست‌های مردمی 137 که اکثر آنها نیز واقعی و به جا می‌باشد، پشتوانه کارشناسی و اجرایی خوبی برای طرح ها و پروژه‌های مختلف مدیریت شهری بوده و ما نیز در شورای شهر از آنالیز این درخواست‌ها، برای بررسی و تصویب بودجه های سالیانه شهرداری بهره می بریم.
   پیگیری اصلاح سرعتگیرهای بولوار نماز در پی درخواست‌های مردمی 137 / بررسی طرح خوداظهاری شهروندان برای پارک‌های حاشیه ای الیت

   رییس کمیسیون حمل و نقل و ترافیک شورای شهر مشهد از بررسی اصلاح سرعتگیرهای بولوار نماز در پی درخواست‌های مردمی 137 خبر داد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، مجتبی بهاروند که در یک چهارشنبه پاسخگویی دیگر، با حضور در مرکز ارتباطات مردمی 137، به سئوالات، انتقادات و پیشنهادات شهری شهروندان پاسخ داد، در مورد اهمیت درخواست‌های شهروندان اظهار داشت: هر طرح و برنامه‌ای که بخواهیم اجرا کنیم و یا قبل از تصویب هر طرح و لایحه‌ای، یقینا نظرات شهروندان در آن خصوص مدنظر قرار داده می شود.
   وی افزود: درخواست‌های مردمی 137 که اکثر آنها نیز واقعی و به جا می‌باشد، پشتوانه کارشناسی و اجرایی خوبی برای طرح ها و پروژه‌های مختلف مدیریت شهری بوده و ما نیز در شورای شهر از آنالیز این درخواست‌ها، برای بررسی و تصویب بودجه های سالیانه شهرداری بهره می بریم.
   بهاروند در پاسخ به انتقادهای شهروندان در خصوص سرعتگیرهای بولوار نماز نیز گفت: در این خصوص حق با شهروندان است زیرا با هر بار کاهش سرعت شهروندان در رسیدن به این سرعتگیرها، استهلاک و مصرف سوخت خودروهای آنها افزایش می‌یابد پس لازم است که به صورت هوشمند و با استفاده از دوربین‌های نظارت تصویری، بر روی کنترل عبور و مرور وسایل نقلیه در این بولوار نظارت نماییم.
   وی با بیان این مطلب که در برخی از نقاط، ناچار به استفاده از سرعتگیر هستیم، تصریح کرد: با توجه به تماس‌های شهروندان به مرکز 137 و انتقادهای آنان از تعداد زیاد سرعتگیرهای بولوار نماز، این موضوع حتما در اسرع وقت رسیدگی می‌شود تا به نحو مطلوب، اصلاح شود.
   رییس کمیسیون حمل و نقل و ترافیک شورای شهر مشهد با تاکید بر اینکه با 137، صدای شهروندان شنیده می شود، اذعان داشت: یکی از گلایه‌های شهروندان در مورد الیت، حضور پارکبانان برای دریافت پول شارژ در هنگام پارک خودرو در پارک‌های حاشیه‌ای بود لذا به دنبال اجرای طرح خوداظهاری هستیم تا شهروندان خود زمان توقف را اعلام و شارژ لازم را انجام دهند.
   احمد پورمفردی
    

   تعداد بازدید: 399
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .