•  
   منبع خبر : 1002
   تعداد بازدید: 758
   کد: 177902
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۴/۱۲
   با ابلاغ مصوبه جدید شورای اسلامی شهر مشهد:

   کارمزد شارژ من‌کارت حذف شد

   شارژ من‌کارت از طریق نرم‌افزار شارژ من‌کارت و همچنین شارژ از طریق دستگاه‌های شارژ نصب شده در ایستگاه‌های قطارشهری و اتوبوس سطح شهر، مشمول این قانون خواهد بود که فرایند آن آغاز شده و طی چند روز آینده اجرایی خواهد شد.
   کارمزد شارژ من‌کارت حذف شد

   مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد از حذف کارمزد شارژ من‌کارت در باجه‌های سطح شهر خبر داد.
   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، محمدجواد رجائیان اعلام کرد: با توجه به تایید مصوبه جدید شورای اسلامی شهر مشهد از سوی فرمانداری مشهد و ابلاغ آن به سازمان فاوای شهرداری مشهد، اخذ کارمزد از تراکنش‌های من‌کارتی در کلیه باجه‌های سطح شهر، از تاریخ 12 تیرماه متوقف گردید.
   وی افزود: از این تاریخ، هیچ کارمزدی در هیچ یک از باجه‌ها و عوامل شارژ من‌کارت در سطح شهر اخذ نخواهد شد و شهروندان هرگونه تخطی از این قانون را سریعا به شماره‌های 137 یا 31291513 اطلاع دهند.
   رجائیان با اشاره به لزوم تشویق شهروندانی که از خدمات الکترونیکی بهره می‌برند نیز عنوان کرد: در راستای تشویق شهروندان هوشمند و بر پایه مصوبه شورای اسلامی شهر، تراکنش‌های غیرحضوری و الکترونیکی، پس از تست فنی سامانه ها مشمول 3 درصد شارژ تشویقی می‌شوند.
   مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد افزود: شارژ من‌کارت از طریق نرم‌افزار شارژ من‌کارت و همچنین شارژ از طریق دستگاه‌های شارژ نصب شده در ایستگاه‌های قطارشهری و اتوبوس سطح شهر، مشمول این قانون خواهد بود که فرایند آن آغاز شده و طی چند روز آینده اجرایی خواهد شد. 

   تعداد بازدید: 758
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .