•  
   منبع خبر : 1004
   تعداد بازدید: 308
   کد: 178171
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۴/۱۶
   رییس شورای اسلامی شهر مشهد مطرح کرد:

   معرفی ظرفیت های شهر مشهد به جهان اسلام با حضور شهرداران کشورهای اسلامی

   برپایی نشست های تخصصی و جلسات مختلف در جریان این گردهمایی می تواند زمینه ساز آشنایی شهرداران کشورهای اسلامی و پارسی زبان با مشهد و روند کاری مدیریت شهری و تبادلات چندجانبه بین شهرهای مختلف با مشهد باشد.
   معرفی ظرفیت های شهر مشهد به جهان اسلام با حضور شهرداران کشورهای اسلامی

   رییس شورای اسلامی شهر مشهد گفت: برگزاری اجلاس شهرداران جهان اسلام و پارسی زبان در این شهر فرصت مغتنمی برای معرفی ظرفیت های ویژه مشهد به کشورهای اسلامی و پارسی زبان است.
   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، محمدرضا حیدری با اشاره به برگزاری این اجلاس به مناسب فرارسیدن میلاد باسعادت امام رضا(ع) و دهه کرامت اظهار کرد: این موضوع همچنین می تواند اتفاق بسیار خوبی برای معرفی سیره و روش زندگانی امام هشتم(ع) باشد که باید از آن به بهترین شکل ممکن استفاده کرد.
   وی ادامه داد: از طرف دیگر برپایی نشست های تخصصی و جلسات مختلف در جریان این گردهمایی می تواند زمینه ساز آشنایی شهرداران کشورهای اسلامی و پارسی زبان با مشهد و روند کاری مدیریت شهری و تبادلات چندجانبه بین شهرهای مختلف با مشهد باشد.
   رییس شورای اسلامی شهر مشهد تاکید کرد: موفقیت های شهر مشهد به ویژه در حوزه خدمات فنی و مهندسی، امور مربوط به سرمایه گذاری و مباحث فرهنگی و هنری بسیار چشمگیر بوده و می تواند زمینه ارتباط دوجانبه با شهرهای مختلف اسلامی باشد. 

   تعداد بازدید: 308
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .