•  
   منبع خبر : 1009
   تعداد بازدید: 373
   کد: 178333
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۴/۱۸
   مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مشهد در مرکز 137خبر داد:

   انجام روزانه 120 عملیات توسط آتش‌نشانان مشهد / شفاف‌سازی صدور تاییدیه‌های ایمنی آتش‌نشانی با هوشمندسازی فرایند

   بیشترین حوادث نیز به موضوعاتی از قبیل حریق خار و خاشاک، غرق‌شدگی و گیر کردن آسانسور اختصاص داشت که توسط تیم‌های عملیاتی سازمان، به موقع اقدام و رفع شده است.
   انجام روزانه 120 عملیات توسط آتش‌نشانان مشهد / شفاف‌سازی صدور تاییدیه‌های ایمنی آتش‌نشانی با هوشمندسازی فرایند

   مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مشهد از انجام روزانه 120 عملیات توسط آتش‌نشانان مشهدی خبر داد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، امیر عزیزی که در آخرین روز از مهلت ثبت‌نام استخدامی آتش‌نشانی مشهد، پاسخگوی مستقیم سئوالات شهروندان در این خصوص و همچنین ‌ها، انتقادات و پیشنهادات شهری در حوزه‌های مختلف کاری این سازمان بود، اظهار داشت: مرکز ارتباطات مردمی 137 شهرداری مشهد، پل ارتباطی مستقیم بین مدیران شهری و شهروندان بوده و لازم است که مدیران شهری، اهتمام بیشتری به تقویت این مرکز و استفاده بیشتر از آن در جهت جلب رضایت شهروندان داشته باشند.
   وی افزود: امروز به سئوالات شهروندان در حوزه استخدامی سازمان آتش‌نشانی که در مرداد ماه سال جاری، برای بکارگیری 535 نفر در بدنه عملیاتی برگزار خواهد شد پاسخگویی گردید. همچنین با توجه به دغدغه‌های شهروندان که در تماس با 137 مطرح شد، بنا داریم تا در حوزه تاییدیه‌های ایمنی که سازمان آتش‌نشانی برای صنوف مختلف صادر می‌کند به جد وارد شده و شفافیت در این زمینه، با بکارگیری سیستم‌های الکترونیکی و هوشمندسازی و در نهایت کاهش ارتباط ارباب رجوع با کارکنان مربوطه، ایجاد نماییم.
   تماس روزانه 2200 شهروند با 125
   عزیزی در مورد آمار و ارقام تعداد تماس‌های شهروندان با شماره 125 سازمان آتش‌نشانی نیز گفت: طی سه ماهه گذشته، روزانه به صورت میانگین دو هزار و 200 شهروند با 125 تماس گرفته‌اند که حدود 120 مورد از این تماس‌ها، منجر عملیات شده است.
   وی تصریح کرد: بیشترین حوادث نیز به موضوعاتی از قبیل حریق خار و خاشاک، غرق‌شدگی و گیر کردن آسانسور اختصاص داشت که توسط تیم‌های عملیاتی سازمان، به موقع اقدام و رفع شده است.
   بهره برداری از اولین خودروی حریق صنعتی تا پایان سال جاری
   مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مشهد با اشاره به در دست احداث بودن 5 ایستگاه جدید، اذعان داشت: دو ایستگاه دیگر نیز در خیابان شیرازی و در نزدیکترین نقطه به حرم مطهر و دیگری در بوستان وکیل‌آباد که می‌تواند پوشش انتهای بولوار وکیل آباد و حتی شهرهای طرقبه و شاندیز را نیز انجام دهد، در دست ساخت است.
   عزیزی بیان کرد: در حوزه ماشین‌آلات نیز، دو دستگاه پلتفرم 72 متری که بلندترین نردبان‌های کشور است در مردادماه سال جاری رونمایی خواهد شد و همچنین 14 دستگاه ماشین‌آلات روز دنیا از جمله اولین دستگاه خودروی حریق صنعتی را نیز تا پایان سال جاری به ناوگان سازمان اضافه خواهیم نمود.
   احمد پورمفردی
    

   تعداد بازدید: 373
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .