•  
   منبع خبر : 1012
   تعداد بازدید: 293
   کد: 178444
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۴/۱۹
   سروزیر ایالت سند پاکستان در دیدار با شهردار مشهد:

   نیازمند استفاده از تجربیات مدیریت شهری مشهد در اداره شهر کراچی هستیم

   با پیشنهاد شما برای برگزاری هفته فرهنگی پاکستان در مشهد موافق هستیم و در مقابل از مشهد دعوت می کنیم در کراچی و پاکستان هفته فرهنگی و نمایشگاه برگزار کند .
   نیازمند استفاده از تجربیات مدیریت شهری مشهد در اداره شهر کراچی هستیم

   سروزیر ایالت سند پاکستان با اشاره به اینکه شهر مشهد بسیار تمیز و زیبا است اظهار کرد: این نشان دهنده مدیریت شهری خوب مشهد است ما به طور جدی نیازمند استفاده از تجربیات مشهد در حوزه مدیریت شهری هستیم.
   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، مراد علی شاه امشب در دیدار با شهردار مشهد افزود: کراچی بزرگترین و پرجمعیت ترین شهر پاکستان و مرکز ایالت سند است که با توجه به ظرفیت های کشاورزی و دامداری آماده همکاری با شهر مشهد هستیم.
   وی با بیان اینکه شهر مشهد ظرفیت های بالای اقتصادی دارد، اظهار کرد: بر این اساس در خواست برگزاری نمایشگاه های مختلف در مشهد را داریم.
   مراد علی شاه تصریح کرد: با پیشنهاد شما برای برگزاری هفته فرهنگی پاکستان در مشهد موافق هستیم و در مقابل از مشهد دعوت می کنیم در کراچی و پاکستان هفته فرهنگی و نمایشگاه برگزار کند .
   سروزیر ایالت سند پاکستان ادامه داد: در خصوص برقراری پرواز مستقیم بین مشهد و کراچی موافق اینکار هستیم و با استاندار خراسان رضوی برای برقراری دو پرواز صحبت هایی انجام شده است.
   گفتنی است در ادامه درختی به عنوان نماد دوستی دو کشور در فضای سبز نمایشگاه بین‌المللی مشهد از سوی سروزیر ایالت سند پاکستان و شهردار مشهد کاشته شد.
   مجید خبیری 

   تعداد بازدید: 293
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   1 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .