•  
   منبع خبر : 1005
   تعداد بازدید: 220
   کد: 178453
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۴/۲۰
   با هدف افزایش راندمان و اثربخشی اقدامات گیاه‎پزشکی فضای سبز شهری صورت می‎‏پذیرد؛

   ایمن‌سازی ناوگان سم‌پاشی فضای سبز در مناطق 13 گانه شهرداری مشهد

   برابر برنامه‎‏ریزی‎های انجام شده در پایان مرحله عملیات، ادوات سم‌پاش دارای برچسب معاینه فنی امکان فعالیت در فضای سبز شهر را داشته و از فعالیت سایر دستگاه‎ها قبل از اخذ برگه معاینه فنی، جلوگیری خواهد شد.
   ایمن‌سازی ناوگان سم‌پاشی فضای سبز در مناطق 13 گانه شهرداری مشهد

   معاون اداره کل بهبود محیط زیست شهری شهرداری مشهد از ایمن‌سازی ناوگان سمپاشی فضای سبز تمامی مناطق خبر داد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‎رسانی شهرداری مشهد، علی اکبر انتظام با اعلام این خبر به بیان توضیحات پرداخت و گفت: عملیات معاینه فنی ادوات و تجهیزات سم‌پاشی در سطح فضای سبز مشهد برای اولین بار در استان اجرا شده است.
   وی افزود: برابر برنامه‎‏ریزی‎های انجام شده در پایان مرحله عملیات، ادوات سم‌پاش دارای برچسب معاینه فنی امکان فعالیت در فضای سبز شهر را داشته و از فعالیت سایر دستگاه‎ها قبل از اخذ برگه معاینه فنی، جلوگیری خواهد شد.
   معاون اداره کل بهبود محیط زیست شهری شهرداری مشهد تصریح کرد: طی مذاکرات انجام شده با مدیریت حفظ نباتات استان و سازمان نظام مهندسی کشاورزی از سال گذشته تاکنون بازدیدهای میدانی و بازرسی ناوگان سمپاش فعال فضای سبز به ‌صورت منطقه‏ای آغاز و بعد از رفع عیوب و نواقص هر دستگاه برچسب معاینه فنی به دستگاه سمپاش الصاق می‏شود.
   انتظام خاطرنشان کرد: کمک به حفظ زیست بوم شهری، کاهش مصرف سموم مورد نیاز، افزایش راندمان و اثربخشی مبارزات انجام شده در فضای سبز، بهینه‎‏سازی کارکرد دستگاه و الزام به سرویس منظم و دوره‎ای این ادوات، مدیریت هزینه‏ها و ... از مهم‎ترین اهداف پیاده‎سازی این طرح است.
   وی اظهار کرد: معاینه فنی برای ادوات سم‌پاش فعال در فضای سبز مشهد با همکاری سازمان نظام مهندسی کشاورزی انجام شده است.
    

   تعداد بازدید: 220
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .