•  
   منبع خبر : 1005
   تعداد بازدید: 166
   کد: 178466
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۴/۲۰

   رفت و روب روزانه چهار میلیون و 500 هزار مترمربع از معابر منطقه یک

   همکاران ما در اداره خدمات شهری از ابتدای سال جاری با انجام فعالیت‌هایی مانند شست‌وشو، نظافت و رفت و روب معابر، جمع‌آوری زباله، خاک و نخاله و... در راستای رسالت خود به منظور فراهم کردن زمینه تحقق شهری پاک و سالم تلاش می‎کند.
   رفت و روب روزانه چهار میلیون و 500 هزار مترمربع از معابر منطقه یک

   شهردار منطقه یک گفت: با توجه به لزوم زیباسازی فضای بصری شهر، رفت و روب روزانه بیش از 4 میلیون و پانصد هزار مترمربع از معابر سطح منطقه انجام می‎شود.
   به گزارش پایگاه اطلاع‎رسانی شهرداری مشهد، جواد اصغری با بیان این خبر، اظهار کرد: به منظور پاکیزگی و نظافت فضاهای شهری و ایجاد محیط سالم برای شهروندان، نیروهای خدماتی شهرداری منطقه یک نسبت به رفت و روب روزانه معابر سطح منطقه اقدام می‏کنند.
   وی ادامه داد: احترام به جایگاه شهروندی، نظافت شهر و رفع آلودگی‌های بصری و زیباسازی شهر از جمله اهداف انجام رفت و روب روزانه سطح منطقه است.
   شهردار منطقه یک مشهد افزود: همکاران ما در اداره خدمات شهری از ابتدای سال جاری با انجام فعالیت‌هایی مانند شست‌وشو، نظافت و رفت و روب معابر، جمع‌آوری زباله، خاک و نخاله و... در راستای رسالت خود به منظور فراهم کردن زمینه تحقق شهری پاک و سالم تلاش می‎کند.
    

   تعداد بازدید: 166
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .