•  
   منبع خبر : 1003
   تعداد بازدید: 328
   کد: 178507
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۴/۲۰
   شهردار مشهد؛

   سند برش منطقه‌ای میثاق ما و مبنای عملکرد مدیران است

   بابت اهتمام در موضوع تدوین و به نتیجه رساندن برش منطقه‌ای تشکر می‌کنم. برش منطقه‌ای مرجعی برای توجه به موضوعات مناطق و استفاده از آن مرجع برای شکل‌دهی به پیوند نظری و برنامه عملی مناطق فراهم کرده است.
   سند برش منطقه‌ای میثاق ما و مبنای عملکرد مدیران است

   شهردار مشهد گفت: سند برش منطقه‌ای مبنای عملکرد مدیران و میثاق ما است.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، محمدرضا کلائی با بیان این مطلب در آیین رونمایی از سند برش منطقه‌ای برنامه میان مدت 1397-1400 که در تالار شهر برگزار شد، اظهار کرد: در جلسات با مناطق پیوست‌های برش منطقه‌ای را استفاده می‌کنم و به مدیران مناطق تاکید جدی دارم که به همکاران خود تاکید کنند که میثاق ما برش منطقه‌ای است و باید در تمامی بازدیدها، جلسات و برنامه‌ریزی‌ها مدنظر قرار دهند. آنچه در این سند آمده است، محل قضاوت عملکرد مدیران است.
   وی افزود: بابت اهتمام در موضوع تدوین و به نتیجه رساندن برش منطقه‌ای تشکر می‌کنم. برش منطقه‌ای مرجعی برای توجه به موضوعات مناطق و استفاده از آن مرجع برای شکل‌دهی به پیوند نظری و برنامه عملی مناطق فراهم کرده است.
   شهردار مشهد در خصوص موضوع حریم نیز گفت: کار ذی‌قیمتی صورت گرفته و با پیگیری‌های مدیریت شهری و شورای شهر در خصوص موضوع پهنه‌بندی‌های حریم امید است کار به نتیجه برسد.
   کلائی ابراز امیدواری کرد: تقسیم‌بندی فضایی حریم در دستور کار معاونت برنامه‌ریزی قرار گیرد و ابلاغ گردد. همچنین مشخص شود کدام بخش از حریم مدنظر مناطق است و ساختارهای نظارتی در حریم تقویت شود.
   وی به برنامه‌ریزی در فرصت‌های پیرامونی شهر اشاره کرد و گفت: پیشران‌های کسب و کار و پیوند آن با برنامه بازآفرینی شهری کار خوبی است و مدیریت شهری نیز از آن حمایت می‌کند و شورا نیز این مهم را از اهداف جدی خود قرار داده است.
   نجمه کیشی
    

   تعداد بازدید: 328
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .