•  
   منبع خبر : 1002
   تعداد بازدید: 325
   کد: 178517
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۴/۲۰
   رییس کمیسیون برنامه و بودجه شهرداری مشهد:

   سند برش منطقه ای برنامه میان مدت شهرداری مشهد، سند الگو در کشور است

   برای تحقق این برنامه عملیاتی، سهم صف شهرداری در ۱۳ منطقه مشخص شد که این امر در برنامه های قبلی وجود نداشت از این رو امروز ۱۳ برش منطقه ای برای ۱۳ منطقه شهرداری رونمایی می شود.
   سند برش منطقه ای برنامه میان مدت شهرداری مشهد، سند الگو در کشور است

   رییس کمیسیون برنامه و بودجه شهرداری مشهد گفت: سند برش منطقه ای برنامه میان مدت شهرداری مشهد به عنوان اولین الگو در کشور است و نمونه ای ندارد.
   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، بتول گندمی در مراسم رونمایی از سند برش منطقه ای برنامه میان مدت 1397-1400 که در تالار شهر برگزار شد، گفت: تجربه سه برنامه عملیاتی در شهرداری وجود داشت لذا با نگاه به اسناد بالادستی و برنامه های گذشته، چهارمین برنامه عملیاتی شهرداری مشهد در شورای شهر تدوین و تصویب شد.
   وی اظهار داشت: برای تحقق این برنامه عملیاتی، سهم صف شهرداری در ۱۳ منطقه مشخص شد که این امر در برنامه های قبلی وجود نداشت از این رو امروز ۱۳ برش منطقه ای برای ۱۳ منطقه شهرداری رونمایی می شود و به زودی سهم سازمان ها و شرکتهای مرتبط مشخص خواهد شد.
   گندمی با بیان اینکه تدوین برنامه عملیاتی سال‌های ۱۳۹۷ تا ۱۴۰۰ شهرداری مشهد از اولویت های شورای پنجم شهر بود ولی سند راهبردی برای شهر مشهد وجود نداشت، افزود: تجربه سه برنامه عملیاتی در شهرداری وجود داشت لذا با نگاه به اسناد بالادستی و برنامه های گذشته، چهارمین برنامه عملیاتی شهرداری مشهد در شورای شهر تدوین و تصویب شد.
   وی با بیان اینکه سند برش منطقه ای برنامه میان مدت شهرداری مشهد به عنوان اولین الگو در کشور است، گفت: اندازه گیری برنامه از دغدغه های بزرگ در تدوین این سند بود لذا مقرر شد داده ها به صورت سیستمی ارائه شود.
   گندمی با اشاره به اینکه این برنامه باید در تمامی سطوحی مدیریتی و کارشناسی قابل فهم باشد، افزود: با همراهی شهرداران مناطق و کارشناسان موضوع جمع آوری و تحلیل داده ها باید با دقت انجام شود تا تحقق برنامه امکان پذیر باشد، آموزش برنامه و برقرار کردن پیوند بین برنامه و صف از مهمترین اصولی است که برای تحقق برنامه باید مورد توجه قرار گیرد.
   اختر گنجیان 

   تعداد بازدید: 325
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .