•  
   منبع خبر : 1012
   تعداد بازدید: 226
   کد: 178528
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۴/۲۱
   با هدف بررسی و پیگیری موضوعات شهری مرتبط با کلانشهر مشهد صورت گرفت؛

   برگزاری نشست مشترک شهردار و اعضای شورای شهر با معاون وزیر کشور

   محمدرضا کلائی، شهردار مشهد در این نشست گزارشی از اقدامات انجام شده طی دو سال گذشته مدیریت شهری و همچنین موضوعاتی را در خصوص تامین منابع بافت پیرامون حرم مطهر، قطارشهری از طریق اوراق مشارکت و مشکلات موجود در چارت جدید شهرداریها را مطرح کرد.
   برگزاری نشست مشترک شهردار و اعضای شورای شهر با معاون وزیر کشور

   برگزاری نشست مشترک شهردار و اعضای شورای شهر با معاون وزیر کشور
   با هدف بررسی و پیگیری موضوعات شهری مرتبط با کلانشهر مشهد، نشست مشترکی با حضور شهردار، رییس و اعضای شورای شهر مشهد با معاون وزیر کشور و رییس سازمان شهرداریها و دهیاریهای وزارت کشور برگزار شد.
   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، محمدرضا کلائی، شهردار مشهد در این نشست گزارشی از اقدامات انجام شده طی دو سال گذشته مدیریت شهری و همچنین موضوعاتی را در خصوص تامین منابع بافت پیرامون حرم مطهر، قطارشهری از طریق اوراق مشارکت و مشکلات موجود در چارت جدید شهرداریها را مطرح و خواستار پیگیری این موضوعات از طریق سازمان شهرداریها و دهیاری های کشور شد.
   جمالی نژاد، معاون وزیر کشور نیز با تاکید بر اینکه مشهد با توجه به جمعیت 3 میلیون و 400 هزار نفری و پذیرش سالانه بیش از 30 میلیون زائر داخلی و خارجی از اهمیت ویژه ای برخوردار است، گفت: نگاه وزیر کشور که از نزدیک اقدامات انجام شده را در مشهد دیده و همچنین سازمان شهرداریها و دهیاریها به مشهد نسبت به سایر کلانشهرها ویژه است و موضوعات مطرح شده از سوی شهردار مشهد را پیگیری خواهیم کرد.
   گفتنی است در این نشست معاونان شهردار نیز موضوعات مربوط با حوزه های خود را که نیاز به پیگیری از سوی سازمان شهرداریها و دهیاریها دارد، ارائه دادند.
   مجید خبیری 

   تعداد بازدید: 226
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .