•  
   منبع خبر : 1012
   تعداد بازدید: 323
   کد: 178529
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۴/۲۱
   مدیرعامل سازمان عمران شهرداری مشهد:

   آسایشگاه جدید جانبازان در بوستان ملت آماده بهره برداری است

   تکمیل این پروژه در اردیبهشت ماه به سازمان عمران واگذار و اکنون پس از سه ماه با همکاری شهرداری منطقه 11 تکمیل و آماده بهره برداری است.
   آسایشگاه جدید جانبازان در بوستان ملت آماده بهره برداری است

   مدیرعامل سازمان عمران شهرداری مشهد از آماده بهربرداری شدن آسایشگاه جدید جانبازان در بوستان ملت خبر داد.
   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، احسان عظیمی در این خصوص افزود: در ادامه پیگیریهای معاون حمل و نقل و ترافیک و سرپرست معاونت فنی و عمران شهرداری مشهد از روند احداث آسایشگاه جانبازان ظهر امروز، خلیل الله کاظمی به همراه رئیس بنیاد شهید و شهردار منطقه 11 از این آسایشگاه که مراحل پایانی عملیات اجرایی خود را می گذراند، بازدید کردند.
   وی افزود: در این بازدید معاونت حمل و نقل و ترافیک و سرپرست معاونت فنی و عمران شهرداری مشهد ضمن تاکید بر رعایت نکات مربوط به مناسب سازی، بر در نظرگرفتن زمانبندی برای اتمام عملیات اجرایی طی هفته آینده داشت.
   عظیمی با بیان اینکه پروژه احداث آسایشگاه جانبازان از سال 94 آغاز اما تکمیل نشده بود، اظهار کرد: تکمیل این پروژه در اردیبهشت ماه به سازمان عمران واگذار و اکنون پس از سه ماه با همکاری شهرداری منطقه 11 تکمیل و آماده بهره برداری است.
   مدیرعامل سازمان عمران شهرداری مشهد تصریح کرد: در بازدید 2 هفته پیش معاونت حمل و نقل و ترافیک و سرپرست معاونت فنی و عمران به همراه نماینده جانبازان از روند احداث آسایشگاه، پیشنهاداتی برای مناسب سازی بیشتر آسایشگاه ارائه شد که با تاکیدات معاونت این موضوع در دستور کار قرار گرفت.
   وی ادامه داد: در پی این تاکیدات و با توجه به اینکه در تعهداتمان نبود، برای سرویسهای بهداشتی آسایشگاه درهای برقی نصب و مناسب سازی های درخواست شده انجام شد.
   وی افزود: همچنین کانتر ایستگاه های پرستاری و اتاق رختکن بخش آب درمانی نیز ایجاد و فضای داروخانه آسایشگاه تجهیز شده است و محوطه بیرونی آسایشگاه جانبازان روکش آسفالت خواهد شد.
   گفتنی است آسایشگاه ویژه جانبازان در دو طبقه و در زیربنایی بیش از 1100 مترمربع و با در نظر گرفتن نیازهای جانبازان سرافراز از قبیل بخش بستری، فیزیوتراپی، استخر آب درمانی، تزریقات و پانسمان، داروخانه و سایر ملزومات از سوی شهرداری مشهد احداث شده است.
   مجید خبیری 

   تعداد بازدید: 323
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .