•  
   منبع خبر : 1004
   تعداد بازدید: 510
   کد: 178530
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۴/۲۱
   مدیرعامل شرکت بهره برداری قطارشهری مشهد خبر داد:

   افزایش یک ساعته سرویس دهی خطوط یک و دو قطارشهری در شب میلاد امام رضا (ع)

   سرویس دهی خط یک و خط دو قطارشهری در روز شنبه ۲۲ تیرماه با یک ساعت افزایش در انتهای شب از ساعت ۶ صبح آغاز و تا ساعت ۲۳ ادامه خواهد داشت.
   افزایش یک ساعته سرویس دهی خطوط یک و دو قطارشهری در شب میلاد امام رضا (ع)

   مدیرعامل شرکت بهره برداری قطارشهری مشهد از افزایش یک ساعته سرویس دهی خطوط یک و دو قطارشهری در شب میلاد امام رضا (ع) خبر داد.
   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، وحید مبین مقدم گفت: به منظور بهره مندی زائران و مجاوران از برنامه های معنوی در حرم مطهر و همچنین سایر ویژه برنامه های جشن و شادی به مناسبت ولادت باسعادت امام رضا (ع) در سطح شهر، سرویس دهی خطوط قطارشهری در روز شنبه ۲۲ تیرماه با یک ساعت افزایش در انتهای شب صورت می پذیرد.
   وی با اشاره به اینکه سرویس دهی قطار شهری در روزهای عادی از ساعت ۶ صبح تا ۲۲ می باشد، افزود: سرویس دهی خط یک و خط دو قطارشهری در روز شنبه ۲۲ تیرماه با یک ساعت افزایش در انتهای شب از ساعت ۶ صبح آغاز و تا ساعت ۲۳ ادامه خواهد داشت.
   مبین مقدم خاطرنشان کرد: با توجه به برنامه ریزی های صورت پذیرفته، ناوگان سامانه قطارشهری، برای جابه جایی ایمن و به موقع زائران و مجاوران بارگاه ملکوتی امام رضا (ع) آمادگی کامل دارد. 

   تعداد بازدید: 510
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .