•  
   منبع خبر : 1004
   تعداد بازدید: 276
   کد: 178531
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۴/۲۱
   سرپرست معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری مشهد مطرح کرد:

   ایجاد دریچه‌های جدید همکاری بین شهرهای اسلامی

   یکی از مناسب‌ترین ایام برای برگزاری چنین جلسه‌ای همین ایام دهه کرامت است، البته از زمان تصمیم برای اجرایی شدن این کار تا برگزاری مراسم، فرصت زیادی وجود نداشت اما با سرعت و عجله همکاران ما در سازمان فرهنگی این کار را آغاز کردند و تعدادی از شهرداران این شهرها در برنامه ما حضور به هم رساندند.
   ایجاد دریچه‌های جدید همکاری بین شهرهای اسلامی

   سرپرست معاونت فرهنگی اجتماعی شهردار مشهد گفت: گردهمایی و جلسات بین شهرهای اسلامی می‌تواند سبب دریچه‌های جدید برای همکاری‌های بیشتر شود.
   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، محمد محسن مصحفی در گفت‌وگو با خبرنگار ما درباره حضور جمعی از شهرداران شهرهای اسلامی در شهر مشهد اظهار کرد: نیت و قصد اولیه از دعوت شهرهای کشورهای نبستا بزرگ‌تر و به‌ویژه شهرهای شیعی جهان اسلام این بود که در دهه کرامت و هم‌زمان با ایام ولادت حضرت رضا (ع) شهرداری مشهد میزبان این شهرها باشد.
   وی افزود: یکی از مناسب‌ترین ایام برای برگزاری چنین جلسه‌ای همین ایام دهه کرامت است، البته از زمان تصمیم برای اجرایی شدن این کار تا برگزاری مراسم، فرصت زیادی وجود نداشت اما با سرعت و عجله همکاران ما در سازمان فرهنگی این کار را آغاز کردند و تعدادی از شهرداران این شهرها در برنامه ما حضور به هم رساندند.
   مصحفی با بیان اینکه برگزاری این جلسات در ارتباطات بین شهرداری‌های شهرهای اسلامی و شیعی می‌تواند دریچه‌های جدیدی را باز کند، تصریح کرد: در مذاکرات با شهرداران این شهرها به ما اعلام شد که می‌خواهند از تجارب مدیریت شهری مشهد برای خدمات‌رسانی به زائران و مجاوران حرم مطهر رضوی استفاده کنند که البته بستر همکاری فقط در این حوزه خلاصه نمی‌شود و شهرداری مشهد این توانایی را دارد که تجربه خدماتی را که در حوزه مدیریت شهری و عمران انجام داده را به این شهرها منتقل کند. 

   تعداد بازدید: 276
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .