•  
   منبع خبر : 1004
   تعداد بازدید: 294
   کد: 178534
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۴/۲۱
   نائب رییس شورای اسلامی شهر مشهد:

   باید توانایی‌های خودمان را به شهرهای جهان اسلام معرفی کنیم

   با برپایی اجلاس شهرداران جهان اسلام و پارسی‌زبان و جلسات پیرامونی آن اتفاقات بسیار خوبی را در زمینه‌های مختلف در راستای انتقال تجربه‌های بین‌المللی در امور مدیریت شهری شاهد خواهیم بود.
   باید توانایی‌های خودمان را به شهرهای جهان اسلام معرفی کنیم

   نائب رییس شورای اسلامی شهر مشهد با اشاره به برگزاری اجلاس شهرداران جهان اسلام و پارسی‌زبان در این شهر گفت: باید توانایی‌های خودمان را به شهرهای جهان اسلام معرفی کنیم.
   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، حمیدرضا موحدی زاده به ظرفیت‌های بالقوه شهر مشهد در تمامی زمینه‌ها اشاره کرد و افزود: خوشبختانه مشهد در مجامع بین‌المللی، جایگاه مناسب و ویژه‌ای دارد و به دلیل زیارتی بودن شهر سالانه بیش از 30 میلیون زائر و مسافر را در دل خود جای می‌دهد.
   وی از تمایل شهرداران شهرهای اسلامی برای بازدید از شهر مشهد و ظرفیت‌های خاص این شهر خبر داد و بیان کرد: با برپایی اجلاس شهرداران جهان اسلام و پارسی‌زبان و جلسات پیرامونی آن اتفاقات بسیار خوبی را در زمینه‌های مختلف در راستای انتقال تجربه‌های بین‌المللی در امور مدیریت شهری شاهد خواهیم بود.
   نائب رییس شورای اسلامی شهر مشهد اضافه کرد: در حال حاضر در هر کلان‌شهری، تجربه‌هایی وجود دارد که می‌توان با بهره بردن از آن‌ها، اطلاعات زیادی برای رفاه حال شهروندان مبادله شود.
   وی شهروندمداری را یکی از مهم‌ترین موضوعاتی دانست که می‌تواند در این اجلاسیه مورد بحث و بررسی کارشناسان و صاحب‌نظران این حوزه صورت پذیرد، خاطرنشان کرد: همچنین در حوزه جذب سرمایه و سرمایه‌گذاران نیز این همایش می‌تواند فصل خوبی برای انتقال تجربیات شهرهای جهان اسلام و پارسی‌زبان باشد. 

   تعداد بازدید: 294
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .