•  
   منبع خبر : 1002
   تعداد بازدید: 187
   کد: 178582
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۴/۲۲
   استاد برجسته حقوق:

   "تدوین منشور حقوق شهرنشینی مشهد" قابل توجه و در خور تشویق است

   با منشور حقوق شهرنشینی همه چیز شفاف می‌شود و دیگر شوراهای شهری نمی‌توانند خلاف آن عمل کنند و وقتی که مقررات باشد همه در چارچوب مقررات کار می‌کنند و حقوق مردم تثبیت می‌شود.
   "تدوین منشور حقوق شهرنشینی مشهد" قابل توجه و در خور تشویق است

   استاد برجسته حقوق گفت: ابتکار شورای اسلامی شهر مشهد در تدوین حقوق شهر نشینی مشهد، قابل توجه و در خور تشویق است.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، دکتر گودرز افتخار جهرمی در مراسم رونمایی از منشور حقوق شهرنشینی مشهد که در تالار شهر برگزار شد، اظهار داشت: این کار صحیح، درست و عالمانه شورای شهر مشهد را تبریک می‌گویم و باید این منشور الگوی خوبی برای همه شوراهای شهرهای کشور باشد.
   وی افزود: وقتی که مردم در جایی اجتماع و شهرنشینی را اختیار می‌کنند حقوق و تکالیفی دارند که جز با تدوین و مقررات راه دیگری نیست تا مردم حقوق و مسوولیت‌ها را بدانند.
   افتخار جهرمی اظهار کرد: شهر مشهد به لحاظ وجود مضجع شریف امام رضا (ع) شهر مذهبی و یکی از شهرهای پرجمعیت کشور ماست بنابراین به جا بود که اولین بار شورای اسلامی شهر مشهد ابتکار این عمل را داشته باشند و سپس دیگر شهرها اقدام نمایند و حقوق شهرنشینی شهر خود را با الگو گرفتن از منشور مشهد تصویب و تدوین کنند.
   وی گفت: با منشور حقوق شهرنشینی همه چیز شفاف می‌شود و دیگر شوراهای شهری نمی‌توانند خلاف آن عمل کنند و وقتی که مقررات باشد همه در چارچوب مقررات کار می‌کنند و حقوق مردم تثبیت می‌شود.
   اختر گنجیان
    

   تعداد بازدید: 187
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .