•  
   منبع خبر : 1012
   تعداد بازدید: 290
   کد: 178630
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۴/۲۲
   رییس شورای شهر مشهد ؛

   وحدت، نیازمند گفتگو است

   خوشحالیم که بعد از انتخاب مشهد به عنوان پایتخت جهان اسلام اکنون برای دومین بار پذیرای شهرداران جهان اسلام و نمایندگان کشورهای مسلمان هستیم.
   وحدت، نیازمند گفتگو است

   رییس شورای شهر مشهد گفت: برای حفظ و حدت و انسجام و حفظ مرزهای هویتی، نیازمند گفتگو هستیم.
   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، محمدرضا حیدری امروز در نشست گفتگوی شهرها که با حضور شهردار و جمعی از اعضای شورای شهر و شهرداران و سفرای کشورهای اسلامی فارسی زبان برگزار شد، افزود: با توجه به آموزه های دینی و آنچه در قرآن سفارش شده و همچنین رفع آثار توسعه و نظم جهانی که به دنبال یکسان سازی فرهنگی در جهان است، گفتگو میان شهرهای مسلمان و فارسی زبان ضرورت دارد.
   وی اضافه کرد: خوشحالیم که بعد از انتخاب مشهد به عنوان پایتخت جهان اسلام اکنون برای دومین بار پذیرای شهرداران جهان اسلام و نمایندگان کشورهای مسلمان هستیم.
   حیدری تصریح کرد: شورای شهر مشهد در حوزه دیپلماسی شهری به این موضوع اعتقاد دارد تا در حوزه های گردشگری و انتقال تجربیات و خدمات فنی در جهت رفع مشکلات جهان اسلام این گفتگوها را ادامه دهد.
   رییس شورای شهر مشهد ادامه داد: یکی از مهمترین محورهای مورد گفتگو می تواند موضوع سرمایه گذاری و استقبال از سرمایه گذاران باشد.
   مجید خبیری 

   تعداد بازدید: 290
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .