•  
   منبع خبر : 1004
   تعداد بازدید: 308
   کد: 178632
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۴/۲۲
   رییس اتحادیه شهرداران بعلبک لبنان:

   از شهرداری مشهد اهمیت به رفاه جامعه را یاد گرفتیم/ رشد مشهد باوجود تحریم‌ها قابل‌توجه است

   امروز تحریم‌ها و فشارهایی زیادی در عرصه بین‌المللی علیه ایران وجود دارد اما منظره و چشم‌اندازی که ما از مشهد دیدیم تمرکز بر پروژه‌های رفاهی و آسایش جامعه است
   از شهرداری مشهد اهمیت به رفاه جامعه را یاد گرفتیم/ رشد مشهد باوجود تحریم‌ها قابل‌توجه است

   رییس اتحادیه شهرداران بعلبک لبنان گفت: رشد مشهد باوجود تحریم‌ها قابل‌توجه است.
   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، حمد حسن اظهار کرد: در وهله اول باید بگویم که این باعث افتخارِ من است که هر بار که به ایران سفر می‌کنم به مشهد هم می‌آیم شاهد پروژه‌های بیشتر و همچنین ترویج عمران و آبادانی در این شهر هستم که این نشان‌دهنده توجه شهرداری به احساسات و نیازهای شهر است.
   وی افزود: من به مدت 5 سال است که شهردار بعلبک هستم و بعضی از سازمان‌ها، ارگان‌ها و کارگاه‌های مشهد را دیدیم. خصوصا سازمان پسماند و تفکیک زباله مشهد بسیار مدرن عمل می‌کند و خواهان انتقال این تجربیات به شهر بعلبک لبنان هستیم.
   حمد حسن با بیان اینکه رشد مشهد باوجود تحریم‌ها قابل‌توجه است، بیان کرد: امروز تحریم‌ها و فشارهایی زیادی در عرصه بین‌المللی علیه ایران وجود دارد اما منظره و چشم‌اندازی که ما از مشهد دیدیم تمرکز بر پروژه‌های رفاهی و آسایش جامعه است و درواقع ما با این دیدارهایی که از مشهد داشتیم، یاد گرفتیم که چگونه به رفاه جامعه بیشتر اهمیت بدهیم و چگونه بتوانیم سازمان‌ها، شرکت‌ها و مراکز اقتصادی شهرداری را فعال کنیم. 

   تعداد بازدید: 308
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .