•  
   منبع خبر : 1003
   تعداد بازدید: 240
   کد: 178643
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۴/۲۲
   رییس کمیسیون اقتصادی، سرمایه گذاری و مشارکت های شورای اسلامی شهر مشهد؛

   وجهه همت مدیریت شهری مشهد بر خدمتگزاری و شاد کردن دل مردم است

   به منظور اسکان ارزان قیمت زایران، ساخت زایرسراهای ارزان قیمت از مدت ها پیش در دستور کار قرار گرفت.
   وجهه همت مدیریت شهری مشهد بر خدمتگزاری و شاد کردن دل مردم است

   اولین شب از جشن مردمی شب فیروزه ای در شب میلاد با سعادت علی بن موسی الرضا(ع)، با حضور هنرمندان محبوب کشوری، مسولان شهری و بیش از ۶ هزار شهروند مشهدی و زایران در بوستان کوهسنگی برگزار شد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، در این جشن که با اجراهای متعدد خوانندگان بنام کشور همراه بود و فضایی بانشاط و مفرح را در شب میلاد امام مهربانی ها(ع) در بوستان کوهسنگی رقم زد، رییس کمیسیون اقتصادی، سرمایه گذاری و مشارکت های شورای اسلامی شهر مشهد به عنوان یکی از میهمانان این جشن بر همت مدیریت شهری در خدمتگزاری به مردم تاکید کرد و گفت: وجهه همت مدیریت شهری مشهد بر خدمتگزاری و شاد کردن دل انبوه زایران امام هشتم(ع) و شهروندان مشهدی است و بر این مهم افتخار میکنیم.
   احمد نوروزی با اشاره به تلاش در گسترش خدمات در این کلانشهر، اظهار کرد: به منظور اسکان ارزان قیمت زایران، ساخت زایرسراهای ارزان قیمت از مدت ها پیش در دستور کار قرار گرفت.
   وی ادامه داد: همچنین با گسترش مراکز تفریحی در مشهد، تلاش می شود خاطره خوشی برای زایران و مسافرانی که به مشهد قدم می گذارند، ایجاد شود و در کنار زیارت، از دیدن مجموعه های مختلف در این کلانشهر بهره مند شوند.
   رییس کمیسیون اقتصادی، سرمایه گذاری و مشارکت های شورای اسلامی شهر مشهد به اهم اقدامات زیربنایی در شهر اشاره کرد و گفت: به زودی شاهد بهره برداری فاز دوم خط ۲ قطارشهری از میدان شریعتی به سمت کوهسنگی و شهرک سلامت در بولوار نماز خواهیم بود.
   نوروزی به توسعه فضای سبز شهر به ویژه در اراضی محور جنوب اشاره کرد و گفت: چند هزار هکتار درختکاری در این مجموعه صورت گرفته است تا آیندگان از عواید آن بهره مند شوند.
   وی بر لزوم حل مشکل سرمایه گذاران تاکید کرد و اظهار داشت: تلاش می کنیم اعتمادسازی کنیم و در این راستا بیش از ۳ هزار میلیارد تومان سرمایه گذاری در شرایط کنونی اقتصاد کشور، در این کلانشهر جذب شد.
   رییس کمیسیون اقتصادی، سرمایه گذاری و مشارکت های شورای اسلامی شهر مشهد با اشاره به توسعه شبکه بازیافت فاضلاب، گفت: تلاش میشود آب مورد نیاز برای آبیاری فضای سبزشهر از شبکه بازیافت فاضلاب خانگی تامین گردد.
   نوروزی با اشاره به هزینه های سنگین نگهداری کلانشهر مشهد، خاطرنشان کرد: هر اتفاقی در این شهر رخ دهد، مستقیم و غیرمستقیم بر رفاه حال و زندگی شهروندان تاثیرگذار است. پس خوب است همگان با خادمان شهری در نگهداری شهر همراهی کنند تا خدمات رسانی مطلوب تری صورت گیرد.
   گفتنی است، ویژه برنامه شب فیروزه ای به مناسبت ولادت با سعادت امام هشتم (ع) به مدت ۵ شب از ساعت ۲۱:۳۰ تا ۲۳ در بوستان کوهسنگی برپا است و به صورت همزمان از شبکه تهران پخش می شود.
   نجمه کیشی 

   تعداد بازدید: 240
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .