•  
   منبع خبر : 1012
   تعداد بازدید: 692
   کد: 178819
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۴/۲۴
   با تصویب شورای شهر مشهد؛

   نام های تکراری 80 معبر مشهد تغییر می کند

   لایحه قرارداد مشارکتی پروژه دلاوران (لواسان) یکی دیگر از دستورهای جلسه علنی امروز بود که پس از بررسی تصویب شد.
   نام های تکراری 80 معبر مشهد تغییر می کند

    نام های تکراری 80 خیابان مشهد با تصویب شورای شهر تغییر می کند
   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، صبح امروز و در شصت و پنجمین جلسه علنی شورای شهر مشهد ابتدا لایحه تدوین و ارائه برنامه های شهرداری مشهد در خصوص نام های تکراری معابر و خیابان های سطح در دستور کار قرار گرفت و پس از تصویب شورای شهر، شهرداری مشهد مکلف شد حداکثر ظرف مدت ۳ ماه از تاریخ ابلاغ قانونی این مصوبه، نسبت به ارایه برنامه های خود در زمینه نام های تکراری معابر مشهد با لحاظ بندهای مندرج در مصوبه و تاییدیه های لازم را از کمیسیون فرهنگی، شورای شهر مشهد اخذ کند.
   *تصویب لایحه شناسایی و جذب سرمایه گذار بخش خصوصی برای اجرای پروژه های عمرانی
   در ادامه این جلسه لایحه شناسایی و جذب سرمایه گذار بخش خصوصی برای اجرای پروژه های عمرانی در دستور کار قرار گرفت و پس از تصویب به شهرداری مشهد اجازه داده شد، در راستای اهداف و سیاست‌های شورای شهر و مدیریت شهری و بودجه مصوب سالانه و به‌منظور اجرایی‌نمودن پروژه‌های شهری در حوزه‌های فنی و عمرانی، نسبت به شناسایی و جذب سرمایه‌گذار یا پیمانکار به شرح بندها مندرج درمصوبه اقدام نماید.
   *تصویب لایحه قرارداد مشارکتی پروژه دلاوران (لواسان)
   لایحه قرارداد مشارکتی پروژه دلاوران (لواسان) یکی دیگر از دستورهای جلسه علنی امروز بود که پس از بررسی تصویب و به شهرداری مشهد اجازه داده شد در پروژه دلاوران (لواسان) واقع در بولوار دلاوران را با مشارکت سرمایه گذار بخش خصوصی در زمینی متعلق به سرمایه‌گذار به مساحت ۵۰۰۰ مترمربع و با مساحت کل زیربنای ۳۷۰۰۰ مترمربع بر اساس ضمائم و قرارداد زیر مشارکت کند.
   *تصویب لایحه اساسنامه سازمان اقتصادی، سرمایه گذاری و مشارکتهای مردمی
   در ادامه شصت و پنجمین جلسه علنی شورای شهر اصلاحیه اساسنامه سازمان اقتصادی، سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های مردمی شهرداری مشهد در دستور کار قرارگرفته و به تصویب شورای شهر مشهد رسید.
   *تصویب لایحه اساسنامه سازمان فرهنگی و اجتماعی شهرداری مشهد
   همچنین در ادامه جلسه علنی امروز لایحه اساسنامه سازمان فرهنگی و اجتماعی شهرداری مشهد نیز در دستور کار قرار گرفته و پس از بحث و بررسی به تصویب شورای شهر مشهد رسید.
   گفتنی است در شصت و پنجمین جلسه علنی شورای شهر، نامه فرمانداری مشهد در خصوص مصوبه شورای شهر درباره دیرکرد جرائم سهم شهرداری از عوارض بلیت اتوبوسهای برون شهری بررسی و بر مصوبه شورا تاکید شد.
   مجید خبیری

   تعداد بازدید: 692
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 2
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .