•  
   منبع خبر : 1003
   تعداد بازدید: 873
   کد: 178993
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۴/۲۶
   تا پایان سال اجرایی می شود؛

   کلنگ زنی پروژه ۲۴۰ میلیاردی سرمایه گذاری در بوستان خورشید

   شهرداری در این پروژه به صورت BOST شریک شده و سرمایه گذار کار را دنبال می کند.
   کلنگ زنی پروژه ۲۴۰ میلیاردی سرمایه گذاری در بوستان خورشید

   عضو هیات رییسه شورای شهر مشهد از کلنگ زنی پروژه سرمایه گذاری ۲۴۰ میلیاردی در بوستان خورشید تا پایان سال خبر داد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، محمد حسین ودیعی با بیان این مطلب در پنجمین شب از جشن مردمی شب فیروزه ای که با حضور هنرمندان به نام کشوری و مردم در بوستان کوهسنگی برگزار شد، اظهار کرد: پروژه بزرگ سرمایه گذاری به ارزش ۲۴۰ میلیارد تومان در بوستان خورشید تا پایان سال کلنگ زنی خواهد شد که خدمات گردشگری و تفریحی شامل تله کابین و ۴ مجموعه بازی مهیج ویژه جوانان در این بوستان را در اختیار مردم قرار می دهد.
   وی افزود: شهرداری در این پروژه به صورت BOST شریک شده و سرمایه گذار کار را دنبال می کند.
   عضو هیات رییسه شورای شهر مشهد به اجرای پروژه مشارکتی طرق اشاره کرد و گفت: این پروژه نیز با سرمایه گذاری ۶۰۰ میلیارد تومانی و ۴۵ درصد پیشرفت فیزیکی در دست انجام است.
   ودیعی خاطرنشان کرد: پروژه دیگر سرمایه گذاری در بوستان کوهسنگی در دستور کار است که شورای شهر مصوبه ۴۵ میلیارد تومانی برای آن گذرانده است.
   وی به اجرای پروژه سرمایه گذاری در بوستان چهل بازه اشاره کرد و افزود: این پروژه نیز شامل مجموعه های تفریحی و پارک است.
   عضو هیات رییسه شورای شهر مشهد ادامه داد: پروژه باغ گیاه‌شناسی نیز دایر و سرمایه گذار خارجی برای این پروژه فعال شده است.
   وی با تاکید بر اینکه اجرای طرح های سرمایه گذاری تنها راه موثر رفع بیکاری و رونق اقتصاد شهر است، بیان کرد: در این زمینه زیرساخت هایی چون قوانین و مقررات، تسهیلات شهری و پروژه های مشارکتی می تواند به کمک رونق سرمایه گذاری بیاید.
   عضو هیات رییسه شورای شهر مشهد با اشاره به فعالیت نهادهای مختلف دست اندکار در این حوزه، توضیح داد: قوانین مالیاتی، بیمه، گمرک، بانک و غیره می توانند به رونق سرمایه گذاری کمک کنند.
   ودیعی گفت: شهرداری مشهد نیز می تواند با بررسی و تسهیل قوانین و مقررات در حوزه گردشگری و صنعت ساختمان به رونق سرمایه گذاری در شهر کمک کند.
   وی خاطرنشان کرد: علاقه مندان به سرمایه گذاری می توانند به سایت شورا یاوران، سامانه ارتباط مردمی شهرداری ۱۳۷ و کمیته های نظارتی مناطق مراجعه کنند.
   عضو هیات رییسه شورای شهر مشهد به اهم فعالیت های صورت گرفته در حوزه ایثارگران اشاره کرد و توضیح داد: تسهیل، تکریم و متناسب سازی ۳ اولویت مدیریت شهری در زمینه با ایثارگران است که به جد برای خدمت رسانی به این قشر دنبال می کند.
   ودیعی افزود: سالانه دورهمی هایی برای جانبازان ۷۰ درصد از سوی مدیریت شهری برگزار میرشود و با هدف تکریم آنان را دور هم جمع می کند.
   وی بیان کرد: برای معرفی ارزش های ایثارگری، زمین ۱۳ هکتاری در بوستان کوهسنگی برای احداث باغ موزه دفاع مقدس اختصاص یافته و شورا نیز امسال ۳۵ میلیارد تومان برای احداث این مجموعه اختصاص داد.
   عضو هیات رییسه شورای شهر مشهد اظهار کرد: همچنین آسایشگاه جانبازان امام خمینی(ره) نیز به منظور رفاه حال جانبازان بهسازی شد.
   نجمه کیشی 

   تعداد بازدید: 873
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .