•  
   منبع خبر : 1004
   تعداد بازدید: 390
   کد: 179501
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۵/۰۳
   رییس کمیسیون اقتصادی، سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های شورای اسلامی مشهد عنوان کرد:

   حمایت شورای پنجم و مدیریت شهری از سرمایه‌گذاران پروژه‌های مشهد

   فعال شدن انجمن کارآفرینان موجب ایجاد مزیتی خوب در منطقه ثامن مشهد شده و سبب خارج‌شدن مجریان پروژه‌ها از بمب‌بست‌های بر سر راه خواهد شد.
   حمایت شورای پنجم و مدیریت شهری از سرمایه‌گذاران پروژه‌های مشهد

   رییس کمیسیون اقتصادی، سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های شورای اسلامی مشهد از حمایت شورای پنجم و مدیریت شهری از سرمایه‌گذاران پروژه‌های مشهد خبر داد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، احمد نوروزی در نشست مشترک با مدیران شهری و استانی با سرمایه‌گذاران بافت پیرامون حرم مطهر رضوی عنوان کرد: در جلسه اخیر شورای شهر مشهد موضوع تشکیل انجمن سازندگان پروژه‌های بافت پیرامون حرم مطهر رضوی به تصویب رسید که و امیدواریم با تعاملات خوب میان مدیران شهری و سرمایه‌گذاران شاهد نتایج مطلوب و درخشان در این زمینه باشیم.
   وی افزود: فعال شدن انجمن کارآفرینان موجب ایجاد مزیتی خوب در منطقه ثامن مشهد شده و سبب خارج‌شدن مجریان پروژه‌ها از بمب‌بست‌های بر سر راه خواهد شد.
   رییس کمیسیون اقتصادی، سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های شورای اسلامی مشهد گفت: مشارکت سرمایه‌گذاران در ساخت پروژه‌های شهری ارزشمند است و در همین راستا شورای پنجم از روز نخست فعالیت خود تاکید ویژه بر جذب سرمایه‌گذاران در امر مشارکت در پروژه‌های شهری داشته و مدیریت شهری در این مسیر حمایت لازم از فعالان در امر توسعه شهر خواهد داشت.
   نوروزی ادامه داد: فراهم‌آوردن تسهیلات تردد زائران و مجاوران امام رضا(ع) و همچنین بازگشایی مسیرهای منتهی به حرم مطهر رضوی از جمله اولویت‌های مدیریت شهری است.
   به گفته وی شهردار مشهد نیز در بهره‌برداری هرچه سریع‌تر این پروژه‌ها مصمم است و در بازدید اخیر خود از سطح منطقه ثامن بر این مهم تاکید داشته است.
    

   تعداد بازدید: 390
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .