•  
   منبع خبر : 1003
   تعداد بازدید: 615
   کد: 179544
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۵/۰۴
   رییس کمیسیون مناطق پیرامونی و کم برخوردار شورای اسلامی شهر مشهد؛

   با احداث پروژه های بزرگ، مشهد  تبدیل به کارگاه عمرانی و سازندگی شده است

   شورای اسلامی شهر مشهد در برهه کنونی با دو رویکرد توجه به مناطق پیرامونی و کم برخوردار و ایجاد مسیر دسترسی به منطقه پرجمعیت رضویه کار را شروع کرد.
   با احداث پروژه های بزرگ، مشهد  تبدیل به کارگاه عمرانی و سازندگی شده است

   رئیس کمیسیون مناطق پیرامونی و کم برخوردار شورای اسلامی شهر مشهد گفت: با احداث پروژه های بزرگ، مشهد تبدیل به کارگاه عمرانی و سازندگی فعال و رو به آینده شده است.
   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، فیضی با بیان این مطلب در مراسم آغاز عملیات بهسازی باند اول و احداث باند دوم بزرگراه 75 متری رضویه که در میدان اروند واقع در بولوار مفتح شرقی برگزار شد، اظهار کرد: شورای پنجم عملگرا است و دوشادوش مدیریت شهری و سایر مدیران که با پدیده حاشیه نشینی مبارزه می کنند، عزم کرده برای مردم و از میان مردم برنامه ریزی کند و کار را سامان بدهد. امروز مشهد بزرگ از غرب به شرق و از شمال تا جنوب تبدیل به کارگاه عمرانی و سازندگی فعال و رو به آینده شده است که نمونه آن را در احداث این پروژه می بینیم.
    وی با اشاره به اینکه بیش از 30 سال برای آغاز و اکمال این پروژه برنامه ای وجود نداشته، افزود: شورای اسلامی شهر مشهد در برهه کنونی با دو رویکرد توجه به مناطق پیرامونی و کم برخوردار و ایجاد مسیر دسترسی به منطقه پرجمعیت رضویه کار را شروع کرد.
   رئیس کمیسیون مناطق پیرامونی و کم برخوردار شورای اسلامی شهر مشهد رضویه را پاره تن مشهد خواند و گفت: شورای پنجم رویکردی انسانی و توسعه محور از نوع توسعه پایدار به ویژه در مناطق محروم دارد.
   فیضی خاطر نشان کرد: در مشهد نیاز به محور ارتباطی مهم شرقی غربی داشتیم. محورهای شمالی و جنوبی به اندازه کافی داریم. اما این شریانی که به موازات جاده سرخس می تواند بار ترافیکی را کاهش دهد و مخاطرات را بکاهد، لازم بود ایجاد شود.
   وی اظهار کرد: استخر دوقلوی انتهای بولوار شفیعی 50 به زودی افتتاح می شود. این استخر روزی که شورای پنجم شروع به کار کرد، روی خاک بود و امروز رشید شده و از سینه خاک سربرافراشته و آماده بهره برداری است.
   رییس کمیسیون مناطق پیرامونی و کم برخوردار شورای اسلامی شهر مشهد گفت: این پروژه تقدیم مردم خوب منطقه می شود و یقین دارم با توجه به کارنامه موفق مدیریت شهری در مدت یک سال، پروژه 75 متری رضوی را نیز تقدیم مردم خوب مشهد می کند.
   نجمه کیشی 

   تعداد بازدید: 615
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .